Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як змінити себе кардинально?

Як змінити себе кардинально?

Додано: 13.09.14
Рубрика: Дім і затишок
Як змінити себе кардинально?
Кожна людина по-своєму унікальний. Це одна з тих банальностей, які більшість з нас автоматично пропускає повз вуха. І справді, скільки можна про одне й те ж?! Але часом навіть така фраза набуває актуальності - наприклад, коли доводиться повністю змінити себе. І зміни в зовнішності - це ще півсправи, а як щодо того, щоб кардинально змінити себе і своє життя? Тут вже зміни зачіски і покупки пари нових туфель явно буде недостатньо. Щоб повністю змінити себе, доведеться переглянути багато внутрішні установки - інакше з часом ви знову повернетеся до старих звичок. Цікаво, що змінити себе зовні дівчині простіше, ніж чоловікові. Зате представникам сильної статі легше даються саме внутрішні зміни. Але в підсумку кожному доведеться потрудитися, щоб змінити себе, і щоб ці зміни були спрямовані в кращу сторону. І в гонитві за найкращим результатом бажано спланувати свої дії. Зокрема, продумати їх черговість. Ми пропонуємо вам почати зміни з зовнішнього вигляду, приділивши увагу кожне його деталі. Тоді нове відображення в дзеркалі допоможе вам легше впоратися з переглядом погляду на світ і в підсумку кардинально змінити себе, до невпізнання.

Як кардинально змінитися? І навіщо?
Існує безліч можливих причин для бажання змінитися. Це можуть бути як вимушені заходи, так і прагнення до розвитку. Серед найпоширеніших приводів: спроби забути нерозділене кохання і навпаки, нова закоханість, гонитва за модою і зміна іміджу заради нової роботи, намір приховати ознаки старіння і просто тяга до оновлення! У будь-якому випадку, ви повинні бути готові до того, що навіть найбільш сильне внутрішнє намір зустріне на своєму шляху кілька перешкод. В першу чергу, це будуть ваші власні звички і звички, які за багато років стали частиною вашої натури, не відділяється і тому непомітною в повсякденному житті. Косметика, якою ви користуєтеся, одяг і аксесуари, які вдало комбінуються між собою, особливості живлення і улюблені місця для проведення дозвілля. Зберегти все, як було раніше, не вийде. Але будуть нові, кращі і просто інші придбання.

По-друге, ви можете несподівано зіткнутися з опором ззовні. Ваші знайомі та друзі, а особливо - найближчі люди, звикли бачити вас в певному світлі і асоціюють з якимись своїми стереотипами. І для того, щоб без додаткових проблем змінити себе зовні кардинально або хоча б частково, ви будете долати не тільки свої, але і чужі переживання. Приготуйтеся до того, що це будуть не тільки позитивні, але і негативні емоції. Впораєтеся з ними? Не звернете з наміченого шляху? Всі ці питання необхідно задати собі ще до того, як ви почнете міняти себе зовні і внутрішньо. І відповісти на них як можна більш щиро, щоб надалі уникнути непередбачених розчарувань. Але не турбуйтеся завчасно і не опускайте руки. Частіше нагадуйте собі про те, що будь-які зміни завжди краще передбачуваності та нудьги. Нехай уявлення про зміни буде нерозривно пов'язане для вас з саморозвитком і вдосконаленням. Це стане не тільки мотивацією на перших порах, але й вагомою підтримкою у процесі. Вірте в правильність роботи над собою - і тоді у вас обов'язково вийде повністю змінити себе і зробити своє життя.

Як кардинально змінити себе в кращу сторону
Щоб повністю змінити зовнішність, потрібно для початку розібратися, з яких складових складається уявлення про неї. Можливо, ви навіть зсмуєтеся і зрозумієте, що немає необхідності змінювати себе повністю - достатньо лише деяких, але правильно обраних трансформацій. Тим більше, що, чим глибше зміни і чим їх більше - тим складніше у разі необхідності «відмотати» їх назад. І в деяких випадках це стане взагалі неможливим. Тому перш ніж зважитися і почати кардинально змінювати себе, зробіть ось що:


Відкрийте альбоми зі своїми фотографіями: новими, старими, шкільними, дитячими. Переглянете їх не так, як зазвичай, звертайте увагу не на пов'язані зі знімками спогади, а постарайтеся посмитися на себе нібито зі сторони. Що б ви сказали, якщо б перед вами був інший чоловік? Що вам подобається в його зовнішності? Що не подобається? Так ви зрозумієте, що дійсно не завадить змінити, а що можна залишити без змін.
Витратьте час на те, щоб переглянути світську хроніку в друкованих та електронних ЗМІ. Розглядайте фотографії знаменитостей і відзначайте ті, які вам сподобаються. Суть не в тому, щоб сліпо копіювати зовнішність інших, багатих і знаменитих людей. Просто враховуйте, що над їхніми образами працюють професійні стилісти та іміджмейкери. Ці професіонали володіють навичками і можуть побічно підказати ідеї зовнішніх змін, до яких важко додуматися самостійно.


Загалом, ваше основне завдання на найближчий час полягає в тому, щоб чітко визначити мету і засоби прийдешніх змін. Зважити всі «за» і «проти», порадитися з рідними і з внутрішнім голосом. Тільки після того, як рішення кардинально змінити себе повністю дозріє, можна буде сміливо приступати до його реалізації.

Як кардинально змінити свою зовнішність
Отже, ви готові повністю змінитися і почати нове життя. Похвальне рішення, залишилося лише скласти план дій. І в цьому ми готові допомогти вам залишиться лише вибрати із запропонованого списку ті пункти, які підійдуть обличчясто вам. Що стосується гендерних відмінностей, то деякі з перерахованих процедур допоможуть змінити себе дівчатам і чоловікам, інші можуть бути використані лише представницями прекрасної статі. Просто пам'ятайте, що ваша зовнішність, як і все, що з нею пов'язане в житті, - у ваших руках. З цією впевненістю починайте кардинально змінювати себе:
Як змінити себе кардинально?
 1. Гардероб. Стиль одягу і взуття, манера поєднувати базові предмети гардероба з аксесуарами - невід'ємна частина зовнішнього вигляду. Часом досить переодягнутися в не типові речі, щоб на вас посмилися по-новому. Складно давати конкретні рекомендації, не знаючи людини обличчясто. Але в загальному сенсі існує два основних шляхи зміни іміджу. В одному випадку, ви можете різко і круто поміняти вміст шафи, викинути або подарувати старі речі та купити замість них нові, кардинально інші за фасонами, забарвленням та/або якістю. Наприклад, якщо раніше ви носили взуття виключно на плоскій підошві, то тепер доведеться навчитися ходити на каблуках. Змінити зручні джинси на короткі спідниці, шкіряну косуху - на кашемірове пальто, або навпаки. У другому випадку, почніть змінювати гардероб поступово, присмляючись до відображенню в дзеркалі і прислухаючись до власних відчуттів. Збережіть кілька старих речей на той випадок, якщо так і не зможете повністю відмовитися від звичного стилю. Окрему увагу приділіть прикрас, головних уборів і сумках. Ці, здавалося б, другорядні деталі дуже сильно впливають на образ в цілому. Зокрема, за допомогою декількох різних поясів можна щодня змінювати цілком звичайне плаття або светр.
  Зачіска. Волосся допомагають скласти враження про людину, так і кардинально його змінити. Самий поширений спосіб змінити себе як серед жінок, так і серед чоловіків, - це коротка стрижка. Чим коротше - тим кардинальніше зміни. Чоловікам можна навіть збрити волосся наголо - адже вважається, що вони зберігають енергетичну інформацію про людину. Начисто позбувшись від шевелюри, ви тим самим почнете жити ніби заново, з чистого аркуша. Жінкам, не готовим до таких радикальних вчинків, досить помітно змінити довжину волосся, відрізати косу або надати стрижці нову форму. Підстрижені пасма, у свою чергу, доведеться укладати по-новому, так що в підсумку образ зміниться досить сильно. Є й інший спосіб: якщо раніше ви ходили з коротким волоссям, тепер збільшите їх або хоча б придбайте перуку. До речі, перуку, як і накладні пасма - це відмінний спосіб кардинально змінити себе на деякий час, заради костюмованого свята, маскараду або іншого особливої події.
  Крім стрижки, змінює зовнішність фарбування волосся. Важко уявити собі більш кардинальну зміну зовнішності, ніж «перетворення» брюнетки в блондинку, блондинки в руду тощо Вибираючи новий колір волосся, враховуйте колірний тип зовнішності і використовуйте якісні фарби, що замість нового спосіб не отримати зіпсовані пасма. Тоді стрижка залишиться вашим єдиним способом змінити себе. А поки можете почати з поступових змін: купіть плойку і накрутіть прямі волосся, або за допомогою праски розпряміть кучеряве. Щоб не витрачати час на те щоранку, зверніться в салон за перманентної завивкою або ламінуванням пасом. Порадьтеся з майстром, який, на відміну від родичів і вас, посміться на вашу зовнішність свіжим поглядом. А для різноманітності купіть кольорову туш для волосся, кілька різнопланових затискачів і аксесуарів для волосся, не бійтеся експериментувати із зачісками, плетінням й укладаннями.
  Особа. Це найпомітніша частина людського вигляду. Міняти її потрібно дуже обережно, адже кардинальні зміни в обличчі часто не можна скасувати. Тому почнемо з малого. Для дівчат це, звичайно, макіяж і інші косметичні засоби. Перше, що необхідно для зміни на краще - вирішити існуючі проблеми самостійно або під керівництвом професійного косметолога. І вже потім звернутися до візажиста або своїми силами підібрати нові прийоми макіяжу. Головний плюс декоративної косметики - в її легкому і безслідне відстані, тому з макіяжем ви можете експериментувати скільки завгодно і змінюватися з його допомогою хоч кожен день. Тим же, хто вже і так користується великою кількістю косметики, можна зробити інакше: відмовитися від фарби і перейти на більш спокійні тони і природний малопомітний макіяж. Можливо, не завадить наростити вії або виправити форму брів - все залежить від ваших природних даних.
  Чоловікам змінити свою зовнішність легко, лише відростивши або збриваючи бороду і/або вуса. Почати можна з брутальною триденної щетини, а потім довести рослинність на обличчі до більш помітних обсягів. Але самий радикальний спосіб змінитися до невпізнання - це, звичайно, пластична хірургія. Скальпель у руках хірурга може поміняти форму вашого носа, розріз очей, висоту скул і весь овал обличчя. Ці операції не дешеві і досить ризиковані, тому вдаватися до них варто тільки у разі крайньої необхідності. За великим рахунком, прямим показанням до пластики може бути тільки травма, стан здоров'я чи інша, не менш поважна об'єктивна причина. Тим не менш, до послуг хірургів часто вдаються тільки тому, що власна зовнішність здається недостатньо привабливою. Що ж, тільки ви маєте право розпоряджатися вашим обличчям і всіма його рисами, але і відповідальність за зміни доведеться нести теж вам.
  Як змінити себе кардинально?
  Тіло. Для того, щоб змінити фігуру, доведеться потрудитися. Зайнятися спортом, перейти на здорове і збалансоване харчування. І все одно позитивний результат буде обмежений можливостями статури, даного природою. Грубо кажучи, ви можете прибрати живіт, підтягнути сідниці і схуднути, але довжина ніг і зростання залишаться незмінними, форма кісток і ширина тазу не зміняться. Серйозні відхилення можна скорегувати хірургічними методами: апаратом Ілізарова, протезами та імплантатами. Хоча останні часто використовуються як раз з суб'єктивних побажань для збільшення грудей, сідниць, губ і інших частин тіла. До настільки ж специфічним процедурам можна віднести видалення ребер для звуження талії, ліпосакцію, пересадку волосся і шкіри. В залежності від ситуації, ці методи можуть як врятувати людину, так і виконати модну примха. Так що, якщо ви не впевнені у необхідності серйозного втручання в організм, краще обмежтеся спортивними тренуваннями. Ну, або зробіть татуювання, в кінці кінців.
  Ілюзія. Найшвидший і не витратний спосіб змінити себе по-справжньому. Він став дуже популярний на хвилі масового захоплення соціальними мережами. Мова йде про зміну зовнішності не в реальності, а на фотографії. За допомогою Фотошопу та/або іншого графічного редактора можна «помолодшати», «схуднути», позбутися від зморшок, сивини й інших зовнішніх недоліків. На жаль, у цього методу є один величезний мінус: жодна з цих трансформацій, якими б радикальними вони не були, не змінить вас по-справжньому. Але зате і вагомий плюс можна знайти: відкориговані зображення можуть стати потужним стимулом для того, щоб ви захотіли змінитися. Роздрукуйте фотографію і покладіть в гаманець, повісьте на видне місце або зберегти в телефоні. При погляді на неї кожен раз відзначайте, який важливий шлях вам належить, і помічайте все позитивні зміни.


  Приступаючи до кардинальних змін, пам'ятайте, що змінити себе зовні можна лише до певної межі, зате внутрішні зміни на краще безмежні, і займатися ними можна усе життя, відкриваючи в собі нові ресурси і можливості. Тому не зупиняйтесь на зміну зачіски і гардеробу. Подорожуйте, знайомтеся з новими людьми і читайте хороші книги, сміться новаторське кіно і вслухуйтеся в звуки незвичної музики. Все це допоможе вам змінитися внутрішньо і доповнити зовнішні зміни на краще.