Корисні поради
на всі випадки життя
» » Коли вийде Вчителя 2 сезон

Коли вийде Вчителя 2 сезон

Додано: 14.09.14
Рубрика: Коли вийде
Коли вийде Вчителя 2 сезон

Коли вийде Вчителя 2 сезон?
Буде знято продовження цього російського серіалу? Дата виходу нових серій цікавить багатьох шанувальників цього телепроекту.
«Вчителі» - це новий телесеріал від Першого каналу . Цей досить сміливий, веселий, але при цьому дуже глибокий телепроект завоював популярність у багатьох телеглядачів. Перший сезон получиля справді повчальним, захоплюючим про дуже якісним. З першої серії сюжет серіалу захопив мільйони глядачів.
Нашим телеглядачам часом дуже не вистачає таких висококласних телепроектів на сучасному телебаченні, тому не смно, що глядачі вимагають продовження і чекають виходу 2 сезону.
Після гучного скандалу в прямому ефірі популярний телеведучий відомого ток-шоу їде з Москви і влаштовується працювати вчителем літератури в один з підмосковних шкіл. Всього лише одна невдалий жарт коштувала телезірці Арсенію Платонову його кар'єри.
Коли вийде Вчителя 2 сезон

Арсеній починає працювати в школі, яку закінчив десять років тому. У школі головний герой зустрічає однокласницю Машу, яка була першою красунею школи, і яку він відчайдушно любив.
Тепер вона скромна вчителька початкових класів, без чоловіка, але з двома дітьми Арсеній залишається працювати в школі, щоб спробувати завоювати колишню кохану. Однак з часом він змінюється.
Такий глядацький успіх першого сезону серіалу «Вчителя» просто гарантує йому продовження на 2 сезон. Творці поки не дають офіційних коментарів, але глядачі і телекритики твердо в цьому впевнені.
Можлива дата виходу Вчителя 2 сезон - весна 2015 року.
А вам сподобався перший сезон? Хочете побачити нові серії?