Корисні поради
на всі випадки життя
» » Коли вийде «Готем» 2 сезон

Коли вийде «Готем» 2 сезон

Додано: 14.09.14
Рубрика: Коли вийде
Коли вийде «Готем» 2 сезон

Коли вийде «Готем» 2 сезон? Буде знято продовження цього нового серіалу? Дата виходу нових серій хвилює фанатів серіалу.
Розмова про другому сезоні ще до виходу першого ми почали не спроста. Говорити про другому сезоні нас підштовхнули підсумки показу пілотної серії першого сезону і дії гігантів американської телеіндустрії. Так, вірячи в беззаговорчний успіх серіалу Готем, вперше в історії сервіс надання вмісту за запитом - компанія Netflix викупила права на всі серії першого сезону серіалу Gotham у компаній Fox і Warner Bros. ще до офіційного релізу серіалу на телеекранах.
Кожен новий сезон серіалу «Готем» буде виходити на Netflix відразу після закінчення показу на ТБ - в перерві між показом першим і другим сезоном. За повідомленням Deadline Netflix заплатить по 175 млн. доларів за кожен епізод.
Переговори Netflix почав відразу після того, як відбувся успішний ексклюзивний показ пілотної серії навесні в Лос-Анджелесі. Крім цього, багато кіноексперти впевнені, що серіал не зупиниться на оденом сезоні і ми побачимо нові серії. Але все ж почекаємо офіційних повідомлень від творців.
Дата виходу «Готем» 2 сезон - осінь 2015 року.