Корисні поради
на всі випадки життя
» » Коли вийде 7 сезон Клуб Винкс Школа чарівниць (Winx Club)

Коли вийде 7 сезон Клуб Винкс Школа чарівниць (Winx Club)

Додано: 14.09.14
Рубрика: Коли вийде
Коли вийде 7 сезон Клуб Винкс Школа чарівниць (Winx Club)

Коли вийде мультик Вінкс 7 сезон ? Буде знято продовження цього популярного мультесериала? Дата виходу нових серій хвилює всіх фанатів.
Питання про продовження серіалу задають безліч фанатів по всьому світу. Цей телепроект зміг завоювати за шість сезонів величезну аудиторію фанатів, яких тепер цікавить дата виходу 7 сезону . Улюблені героїні протягом багатьох серій боролися з силам зла і збираються продовжувати це робити в новому сезоні.
Навколо виходу 7 сезону Winx Club було багато чуток і домислів. Деякі говорили, що продовження не вийде, а інші твердо вірили, що зможуть смитися нові серії цього культового серіалу.
Так в 2013 році Іджініо Страффі відповідаючи на лист одного з фанатів про долю сьомого сезону, сказав , що не збирається зупинятися після шостого сезону. Це означає, що є велика ймовірність виходу нового сезону.
Пізніше з інших джерел з'явилося підтвердження слів Іджініо Страффі. Мультсеріал про безстрашних дівчат-фей отримає продовження. Полюбилися багатьом Вінкс будуть знову рятувати світ від злісних ворогів.
Коли вийде 7 сезон Клуб Винкс Школа чарівниць (Winx Club)

Скільки серій буде в 7 сезоні? За попередньою інформацією 7 сезон серіалу Клуб Винкс буде складатися з 64 серій , за створення яких буде відповідати Rainbow S.P.A та Nickelodeon. Створення нового сезону буде в 2014 році.
Новий 7 сезону Вінкс отримав назву «Під влади часу» . Головним героїням належить знайти камінь часу, який в поганих руках може принести загрозу всьому. Його чарівна сила здатна повернути час назад. Феям Винкс будуть протистояти Арэс і Мэрэюс, які в давні часи створили камінь часу, щоб правити світом.
Дата виходу Клуб Винкс 7 сезон - 2015 рік.
А ви чекаєте на новий сезон? Хто з героїв вам найбільше подобається?