Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як вибрати недорогий ноутбук

Як вибрати недорогий ноутбук

Додано: 14.09.14
Як вибрати недорогий ноутбук
День сучасної людини важко уявити без затишного бурчання ноутбука: вдома, на роботі, навіть на відпочинку. І коли це бурчання перетворюється в хрип, потріскування, а потім і зовсім замовкає назавжди, починається кусання ліктів: чому я пошкодував грошей на дорогий ноутбук, б довше прослужив! Але навіть недорогі ноутбуки здатні прослужити достатню кількість років, потрібно просто дотримуватися кількох порад при їх виборі.

Визначаємося з цілями

Вибираючи недорогий ноутбук, в першу чергу, вам слід розуміти, для яких цілей ви її купуєте. Існує кілька класифікацій ноутбуків: домашні, ігрові, офісні та іміджеві.


Домашній ноутбук тому так і називається, що спрямований на застосування в домашніх умовах. Зазвичай він має яскравий дизайн, пульт управління, великі зручні кнопки і широкий екран. Ігровий ноутбук параметрами схожий з домашнім, але є одна істотна відмінність - у нього дуже потужний процесор. Дешевих ноутбуків серед ігрових не знайти. Офісні ноутбуки одні з найдешевших: у них зручна клавіатура, і збільшену кількість роз'ємів. Такі ноутбуки дуже витривалі, відмінно підходять студентам. І, нарешті, іміджеві ноутбуки - вони відрізняються вишуканим дизайном, івласне все. Дуже дорогі моделі, призначення яких - відображати соціальний статус власника.

Вибираємо розмір

Габарити - важлива річ для портативних пристроїв. Ноутбуки бувають трьох розмірів: малоформатні, середньоформатні і великоформатні. В залежності від розміру змінюється потужність, а, відповідно, і ціна.

Як вибрати недорогий ноутбук


Малоформатні ноутбуки, або, як їх ще називають, нетбуки, відмінно підходять для щоденного використання. Їх легко носити в сумці протягом дня, дістаючи по мірі необхідності. Вони добре тримають заряд батареї, але, на жаль, не дуже продуктивні. Середньоформатні ноутбуки легко піддаються транспортуванню, але в сумці їх носити не занадто зручно. У таких моделях присутній великий екран, а на клавіатурі може бути встановлений додатковий цифровий блок. Великоформатні ноутбуки мають чималу масу і недовго працюють без мережі, вам навряд чи буде зручно брати з собою в подорож. Вони максимально наближені до продуктивним стандартам звичайних ПК, і мають потужні внутрішні компоненти.

Ну і, звичайно, вибираючи дешевий ноутбук важливо звернути увагу на виробника. Найбільш популярними і дорогими є такі марки ноутбуків як DELL, HP, Asus, Acer. А демократичними цінами в Москві (ресурс Aport.ru підтверджує), славляться марки Lenovo, Toshiba, Sony і Samsung.