Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як видалити гіперпосилання в Ворді?

Як видалити гіперпосилання в Ворді?

Додано: 16.09.14
Як видалити гіперпосилання в Ворді?
Гіперпосилання являють собою спеціально виділений і оформлений текст, при натисканні на який читач статті переадресовується до іншої, корисної на думку автора інформації, або до її першоджерела. Крім необхідності встановлення посилань, часто виникає і зворотна задача, що полягає в їх видаленні. Розглянемо спобличчя видалення гіперпосилань вбудованими засобами програми. Видалити гіперпосилання в Ворді можна трьома способами.
 1. Виділіть текст, який включає в себе гіперпосилання, частина цього тексту і/або просто зробіть клацання правою кнопкою мишки, щоб у контекстному меню присутній пункт Видалити гіперпосилання після вибору якого гіперпосилання буде видалена і залишиться тільки текст, який вона містила.

  Як видалити гіперпосилання в Ворді?

  Якщо гіперпосилань у документі багато, то їх можна видалити всі разом. Для цього виділіть весь текст «гарячими клавішами» Ctrl + A натисніть спеціальне поєднання клавіш Ctrl + Shift + F9 . Якщо Ctrl + Shift + F9 посилання не видаляє, то натисніть Ctrl + 6 .
  Можливо комусь буде зручніше видаляти посилання зворотним шляхом від того, як вони встановлювалися. Для цього як і в першому пункті виділіть текст посилання, в головному меню програми перейдіть на вкладку Вставка і далі активуйте інструмент Гіперпосилання . У вікні установки параметрів гіперпосилань виберіть пункт Видалити посилання .

  Як видалити гіперпосилання в Ворді?

  Якщо необхідно видалити гіперпосилання разом з текстом, поступите таким чином. Натисніть сполучення клавіш Ctrl + G . У вікні з назвою Знайти і замінити перейдіть на вкладку Замінити . Встановіть курсор в полі Знайти у нижньому лівому куті програми натисніть кнопку Формат і в списку, що з'явився, виберіть пункт Стиль .

  Як видалити гіперпосилання в Ворді?

  В таблиці стилів виберіть рядок Гіперпосилання і натисніть кнопку Ок .

  Як видалити гіперпосилання в Ворді?

  В основному вікні Замінити на залиште порожнім та натисніть кнопку Замінити всі . Всі посилання в документі будуть стерті.


  Таким чином, текстовий редактор Ворд містить кілька різних способів видалення гіперпосилань, а завдання користувача полягає в тому, щоб вибрати серед їх розмаїття найбільш підходящий під конкретні завдання.