Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як зробити демотиватор

Як зробити демотиватор

Додано: 16.09.14
Як зробити демотиватор

Сьогодні дуже просто виглядають звичайні картинки, розміром двісті на двісті, у вигляді подання анонсу статті. Зараз у блогах та на сторінках інтернету з'являються все частіше картинки з тематичними підписами. Ці підписи не опис на картинці, а напис на самому зображенні. Віртуальну мережу заполонили саморобні демотиватори.

Початок популярності демотиваторів поклало інтерв'ю. А саме інтерв'ю з творцем блогу blognat.ru .

Як зробити демотиватор


Багатьом припав до душі такий підхід і причин тому кілька :

Причина перша

Багато користувачів смляться очима. Відмінна картинка, дає можливість юзерам ще не прочитав заголовок статті, лише поглянувши на демотиватор, швидко зрозуміти, про що піде мова в статті. А також з першого погляду скласти власну думку про неї, чи вона буде йому корисна чи ні.

Причина друга

Демотиватор - це не тільки важлива інформаційна складова, але і своєрідний шарм вашої сторінки або блогу. Він стає яскравішим і цікавішим. Користувачі смляться на сторінку або блог, як на комікс і вибирають захоплюючі моменти лише по зображеннях. Чим красивіше і цікавіше блог, тим більше йому буде приділяти уваги.

Причина третя

Створений самостійно демотиватор - це унікальна картинка. Можна бути впевненим, що ні в одному блозі не з'явиться така ж. Унікальні картинки - висока популярність блогу. Скільки разів ви переходили на блоги з картинок з Яндекса або Гугла?

Причина четверта

Її не вкрадуть! Адже зображення створюють з конкретної написом, до конкретної статті. До того ж на ній буде водяний знак вашої сторінки або блогу.

Як зробити демотиватор


Демотиватор самостійно

Зробити демотиватор своїми руками не так і складно. Для цього існує кілька онлайн сервісів. Найлегший варіант - зробити картинку за допомогою сервісу demotivators.ru .

Крок перший

Необхідно завантажити зображення і вибрати тип вашого майбутнього демотиватора. Для початку зупиніть свій вибір на «Звичайний» . Потім погоджуйтеся з правилами.

Крок другий

На екрані з'являється вже завантажена картинка і вам залишається лише:
• написати заголовок до неї,
• придумати і написати текст під нею,
• і клікнути на пункт «перегляд».

Крок третій

Тепер насолоджуємося тим, що у вас вийшло. Якщо щось не сподобалося, або у голову прийшла інша ідея все поправимо. Просто знову додайте на сайт і по мірі необхідності виправляєте. Потім завантажуєте зображення до себе на комп'ютер.