Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як робити з паперу жабу

Як робити з паперу жабу

Додано: 16.09.14
Як робити з паперу жабу

Мистецтво орігамі - складання фігурок з паперу, прийшло до нас з Китаю . Там воно було відомо ще в самому початку нашої ери.

На сьогоднішній день уміння створювати художні фігури з квадратиків білого та кольорового паперу є одним з найпопулярніших захоплень серед дітей і навіть дорослих.

Причому школярів найбільше приваблює конструювати в цій техніці жаб, оскільки така модель здатна стрибати, немов жива.

Нам знадобляться

Квадратний аркуш паперу (бажано брати двосторонню зелену ).
Трошки вправності і гарний настрій.

Як робити з паперу жабу


Детальна інструкція

Крок 1

Для створення жаби в техніці орігамі використовуйте виключно квадратні паперові листи. Всі інші форми будуть відходженням від класичних норм мистецтва.

Варто відзначити також, що форма квадрата передбачає нерухомість, певний стан спокою і душевної гармонії. У зв'язку з цим спочатку китайські, а згодом і японські мудреці визнали квадрат єдино правильною основою.

Ножиці, клей, всілякі надрізи і надриви в орігамі також виключені, так як вони порушують цілісність форми і процесу, а також їх самодостатність.

Крок 2

Отже, дізнавшись всі нюанси мистецтва орігамі, можна приступати до роботи.

Візьміть квадратну заготовку і складіть її двічі по діагоналях, розгинаючи кожен раз назад. Необхідно, щоб лінії згину добре проглядалися - вони стануть своєрідним орієнтиром для вас надалі.

Крок 3

Потім складіть квадрат навпіл так, щоб вийшов прямокутник. Покладіть його роздвоєною широкою частиною донизу.

Як робити з паперу жабу


Крок 4

Бічні куточки вогне всередину. Зовні, таким чином, повинен вийти трикутник з тупим кутом, а на внутрішній частині - дві лежать на боці літери «м» , розташованих один до одного в дзеркальній симетрії.

Крок 5

Тепер загніть верхні кути до середини - спочатку правий, потім лівий. Повинен вийти перевернутий кристал, розташований на трикутнику.

Крок 6

Наступним кроком зігніть навпіл тільки що загнуті кути в зворотному напрямку. Фігуру переверніть.

Крок 7

Нижні куточки трикутника загніть до центру так, щоб вийшов квадрат або ромб. Потім знову загніть в тому ж напрямку бічні кути до самої середини.

Крок 8

Загніть вниз найближчу до себе (нижню) половинку фігури. Далі - половину від загнутою тільки що частини відігніть в протилежному напрямку.

Жаба готова! Для того щоб вона стрибнула, натисніть на її задню частину.