Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як робити з паперу конверт

Як робити з паперу конверт

Додано: 16.09.14
Як робити з паперу конверт

Напевно, ніхто не стане заперечувати той факт, що конверти, що зустрічаються у продажу, в переважній більшості випадків не відрізняються красою і оригінальністю. А тому їх цілком можна використовувати для відправлення листів, проте, навряд чи використовувати в яких-небудь особливих випадках - вже дуже вони безликі і нудні.

Таким чином, якщо вам потрібно піднести лист, валентинку або який-небудь інший вид кореспонденції в елегантному і оригінальному конверті вам слід навчитися робити паперові конверти власними руками. Чому? Все просто.

В даному випадку оформлення вітальних листівок і листів напряму буде залежати від ваших умінь і фантазій, а тому адресат по достоїнству оцінить стильний і незвичайний конверт виготовлений вами власноруч.

Як робити з паперу конверт


З чого робиться конверт

По суті справи, технологія виготовлення конверта досить проста, а тому вам знадобитися лише лист паперу формату А4 , лінійка, ножиці і деякий, досить невелика, кількість вільного часу.

Методика виготовлення

З стандартного білого або кольорового паперу виріжте ідеально рівний квадрат і складіть його по діагоналі.

Складіть паперовий лист таким чином, щоб його відігнутий кут доторкнувся до зігнутої діагональної лінії. При цьому врахуйте, що згин повинен становити одну третину довжини квадратного аркуша . Для вимірювань скористайтесь лінійкою.

Загніть лист на одну третину з боку, протилежного першому згину, причому таким чином, щоб кут дійшов до самого першого краю.

Зігніть кут аркуша назад і вліво там, де сходяться разом ліва і права відігнуті третині аркуша.

Розкроїте вийшов куточок і створіть з нього закрепительний кишеньку, призначений для фіксації верхнього краю клапана конверта, після того, як ви покладете в конверт листа або листівку.

Як робити з паперу конверт


Загніть верх конверта і вставте в підготовлений для цього кишеню.

Декоруйте вийшов конверт, наприклад, наклейте на нього різнокольорові стрічки або намалюйте забавну картинку.

Конверт готовий, і, повірте, він вигідно підкреслить суть свого вмісту, і, безсумнівно, стане найдостойнішим оформленням вихідної кореспонденції.

Як бачите, виготовити паперовий конверт зовсім не складно - навіть у тому випадку, якщо ви не зможете виготовити конверт з першого разу, через кілька спроб ви легко створите акуратний і красивий конверт з паперу.