Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як робити з паперу зірку

Як робити з паперу зірку

Додано: 16.09.14
Як робити з паперу зірку

Зірки вже багато тисячоліть ваблять людей своєю красою і сяйвом. Форма зірки - досить популярний елемент живопису, візерунках та виготовленні виробів.

Виготовлення маленьких паперових зірочок своїми руками - заняття надзвичайно цікаве і захоплююче і при всьому при цьому досить просте.

Ці чарівні зірочки найкраще робити з перламутровою папери, за рахунок текстури якої вони будуть красиво блищати і переливатися на світлі.

Такі зірки можна робити навіть з дітьми.

Як робити з паперу зірку


Хід роботи

Крок 1

До виготовлення маленьких блискучих зірочок можна приступати відразу після покупки спеціально виготовленій для цього паперу. Така папір вже порізана на смужки і готова до використання.

Якщо раптом ви не знайдете таку папір або вам просто не захочеться її шукати, можна цілком обійтися і звичною кольоровим папером . Крім того, можна використовувати в якості матеріалу для зірок сторінки, вирвані зі старих глянцевих журналів і порізані на смужки 1х28см. Такі зірки будуть яскравими, барвистими і блискучими.

Крок 2

Отже, покладіть перед собою заготовки з паперу і приступайте до роботи. Для цього візьміть одну смужку і будь-який з її кінців зав'яжіть в маленький вузол. Після цього переверніть свою заготовку і загорніть її вільний кінець всередину.

Як робити з паперу зірку


Крок 3

Потім інший кінчик смужки почніть обмотувати навколо кожної сторони майбутньої зірочки. Дуже уважно стежте за тим, як ваша смужка намотується. Робіть так, щоб кожен наступний шар утворював перетин з попереднім, так щоб ваша зірочка не розпадалася.

Якщо ваші паперові заготовки 28 см в довжину , то кожну сторону у вас вийде обмотати приблизно за два рази.

І ще один важливий момент - виточки не повинні занадто сильно притискатися один до одного, інакше ваша зірка буде виглядати неакуратно і пошарпане.

Крок 4

Коли ви закінчите намотувати смужки на п'ятикутну форму, потрібно загорнути кінчик смужки всередину заготовки. Готова п'ятикутна фігурка, по суті, і є та сама симпатична маленька зірочка , яка майже готова.

Крок 5

Отже, залишається останній маленький штрих: нашій зірочці потрібно надати відповідну форму. Щоб зробити це візьміть фігурку в руку, а іншою рукою вогне всередину серединку кожної з граней. Якщо ви все зробили правильно, в кінцевому результаті у вас вийде п'ятикутна об'ємна паперова зірка, дуже красива і блискуча.