Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як зробити журавлика з паперу

Як зробити журавлика з паперу

Додано: 16.09.14
Як зробити журавлика з паперу

Беремо квадратний листок паперу і згинаємо його навпіл по середнім контурах. Перевертаємо його. Згинаємо по двох діагоналях і знову перевертаємо квадрат. Натиснувши на середину аркуша, збираємо всі чотири кута разом , згинаючи паперовий лист з наміченими контурами. Така отримана фігура стане базовою формою квадрата. При роботі з такою формою необхідно звернути увагу, де розташовується її глухий, повністю не розкривається кут.

Далі покладемо базову форму квадрата глухим кутом догори. Спереду слід відігнути дві нижні сторони до центрального контуру. Верхній трикутник згинаємо вниз. Отогнем зігнуті боку. Один шар паперу тягнемо вгору, при цьому згинаємо його по конкретних контурів. Дуже важливо смитися, щоб дві так звані «долини» перетворилися в «гори».

Далі слід повторити заново вищесказані дії для задньої сторони нашого квадрата. Ось ми і отримали базову форму птаха. Внизу у будь птиці повинні бути присутніми дві ноги, а зверху два крила. Між крилами в центрі розташований горбик трикутний. Базову форму птиці складаємо чітко ніжками вниз . Спереду і ззаду згинаємо нижні бокові сторони до вертикалі (центральної). Обидві ніжки згинаються вгору і трохи в сторони. Перевіряємо положення ніжок і опускаємо їх вниз.

Потім обидві ніжки вгинаються всередину по намічених контурах. В кінцевому результаті у вас виходить шия і хвостик журавлика. На шиї вгибаем всередину голову. Опускаємо крила вниз до упору і трошки розплющуємо горб спини між ними, потягнувши трошки крила в бік. Ось і все, журавлик готовий!

Як зробити журавлика з паперу


Основні правила початківцям

Для того щоб почати збирати журавлика за схемою, не потрібно купувати інструменти або дорогих матеріалів. Вам потрібно лише листочок паперу досить міцний і гнучкий.

Можливість створення виробів з допомогою технічних навичок орігамі спрощується від спеціальних комплексних прийомів, а також набору умовних знаків. За допомогою таких складових, можливо, зобразити будь-яку, навіть досить складну схему.

Для початку необхідно ознайомитися з базовими формами, тобто простими фігурами . Саме на їх підставі відбуваються більш важкі форми. Таких форм на сьогоднішній час налічується близько одинадцятої.

Як зробити журавлика з паперу


Що ми знаємо про журавлика з паперу

Найпопулярнішою виробом з звичайного паперу виступає орігамі журавлик. Схема створення відрізняється доступністю у розумінні, навіть новачок в змозі його зробити.

Крім класичного варіанту журавлика, існують і інші види моделей з журавликів у вигляді кусудами, конверти, коробочки, віяла або гірлянди.