Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як зшити корсет

Як зшити корсет

Додано: 16.09.14
Як зшити корсет

Останнім часом дуже модними і популярними стали сукні з корсетами, завдяки яким будь-яка дівчина зможе підкреслити лінію талії, крім того візуально зроблять її менше. Цей варіант буде ідеальним для дівчат, які не мають ідеальні пропорції фігури. Саме корсет здатний приховати всі недоліки фігури, надаючи їй стрункість і витонченість.

В наш час є величезний вибір моделей корсета. Їх список починається від звичайних батарейок - поясів і закінчується полномерними видами корсета. Для того щоб зшити корсет самостійно, необхідно ознайомитися з навичками шиття та крою. До того ж, процес шиття дуже складний. Але все це можливо, якщо прагнути.

Як зшити корсет


Початковий етап шиття корсета

Вибираємо форму і визначаємо колір корсета. Робимо необхідні заміри , тобто обхват талії, обхват стегон, висота боків і обхват грудей і спорудимо викрійку. Вирізаємо чітко за викройкою всі складові частини корсета з основної і підкладкової тканини. Отутюживаем їх.

Далі зшиваємо всі частини разом з підкладкової тканини, так і з зовнішньої тканини. Як тільки всі частини підкладкової і зовнішньої частини будуть зшиті, пропрасовуємо праскою шви на бюсті і талії таким чином, щоб не були присутні складки і нерівності. З'єднуємо підкладкову частина з зовнішньою частиною таким чином, щоб всі шви суворо збігалися. Потім змішуємо їх і пропрасовуємо праскою.

Далі слід прострочити канальця . Вони необхідні для кісточок. При цьому чітко переконайтеся, що контури шва підкладкової і зовнішньої тканини побудовані максимально рівно (за співвідношенням один до одного).

Як зшити корсет


Завершальний етап шиття корсета

Далі необхідно пришити зверху лицьової області корсета облямівку оздоблювальну, далі загортаємо її на виворітну сторону корсета і пропрасовуємо утворився краєчок, використовуючи праску. Вставляємо кісточки канальця, і пришиваємо облямівку оздоблювальну ідентично з нижньою частиною корсета.

Наш корсет можна вважати готовим, залишилося лише визначити, як він у вас буде застібатися . На сьогоднішній час пропонуються кілька варіантів застібок: на шнурівці або гачках. Вибір за вами, все залежить від того, як ви хочете, щоб корсет виглядав ззаду, і як вам комфортніше його застібати.

Якщо говорити про спідницю майбутнього платтячка, то вона може бути пишною, або вузькою довгою, а також короткою. Як вам стало вже зрозуміло, що зшити корсет власноруч не так вже й легко, але заради власної краси та оригінальності кожна дівчина згодна йти на будь-які кроки, навіть найскладніші!