Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як зробити квіти з кульок

Як зробити квіти з кульок

Додано: 16.09.14
Як зробити квіти з кульок

Для того щоб виконати великий букет з повітряних куль , досить буде ознайомитися з принципом виготовлення даних квіток і для початку спробувати зробити хоча б один квіточку. Для цього слід взяти чотири яскравих овальних або круглих кульки однакового кольору. Крім цього, необхідний довгий так званий куля - ковбаска для процесу моделювання, і бажано придбати насос для того щоб надути кульки (повітряні). Отже, надуваємо наші чотири кольорові кульки, які будуть пелюстками для нашого квітки. Далі пов'язуємо їх парним чином і з'єднуємо між собою ці дві пари. Наші пелюстки готові. Для виконання середини квітки слід надути п'ятий круглий кульку.

Надувати його потрібно таким чином, щоб розмірність даного кульки виявилася в два рази менше минулих кульок. Визначаємо його в центрі пелюсточок і виробляємо закріплення знизу. Нам залишилося лише виконати стебло. Для цього надуваємо куля - ковбаску зеленого кольору і оснастимо його одним кінцем знизу зв'язки кругленьких кульок.

За такою ж методикою виконуємо інші квітки, застосовуючи для цього, зелені і різнокольорові кульки для моделювання. Збираємо всі кульки в один букетик і пов'язуємо їх стрічкою в центрі пучка стеблинок.

Як зробити квіти з кульок


Робимо гарну ромашку

Такий вид квітки більше підходить в ролі стельової гірлянди. Для її виконання слід надути червоні кульки і пов'язати їх. Надути білі кульки і також саме їх надути. Далі надуваємо кульку золотого відтінку, і прив'яжемо його по центру кульок червоного кольору.

Білу зв'язку необхідно розмістити між червоними кульками і кулькою золотого тони, розташувавши при цьому білі і червоні пелюстки в шаховому порядку. Тепер залишилося все це закріпити. Така ромашка , розміщена на вашій стелі, виступить в якості прекрасного прикраси для будь-якого свята вашого будинку.

Як зробити квіти з кульок


Квітка з кульок для моделювання

Спочатку виконуємо квіточка (не сильно надуваємо кульку), залишаючи при цьому кінчик пипочку довжиною три сантиметри. Далі нижній кінець кулі зав'язуємо міцненьким вузлом і пов'язуємо два кінця ковбаски між собою. Далі необхідно скласти ковбаску на дві половини, і в центрі перекрутимо їх двічі. Притиснемо, один до одного дві частини кільця, візуальним образом розділимо його на три складові і заново два рази їх перекрутимо для отримання трьох пар сардельок. Тепер слід їх скласти в якості гармошки і приступити до процесу твори квітки.

Взявши лівою рукою отриману гармошку , зажмем її в кільце " з великого і вказівного пальців, обхопивши при цьому в областях перекручування кулі таким чином, щоб наші сардельки згорнулися дугою вгору і вниз кільця пальців.