Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як робити з паперу танк

Як робити з паперу танк

Додано: 16.09.14
Як робити з паперу танк

Оволодіти незвичайним мистецтвом орігамі під силу кожному. Головна умова - перші кроки повинні починатися з простих завдань і з часом потихеньку ускладнювати їх. Тоді ви зможете створювати з паперу різні кумедні фігурки будь-якої складності.

Однак необхідно відзначити, що більша частина паперових фігурок здаються дуже складними. Всьому виною величезна кількість маленьких елементів. Але варто розібратися, як ви побачите, що інструкція по створенню складних фігурок, насправді, дуже проста.

Розберемося на прикладі паперового танка.

Як робити з паперу танк


Що потрібно для роботи?
- два листа звичайною або кольорового паперу, двадцять один на двадцять сім сантиметрів.

Крок перший

Для початку беремо папір і складаємо вздовж горизонталі. Важлива умова - лист повинен впевнено «стояти» на одній з меленьких сторін отриманого прямокутника. Потім по черзі перегніть всередину і розправте два протилежних кута аркуша на одній із сторін геометричної фігури.

Крок другий

Далі зігніть лицем до лиця бокові сторони цієї частини зігнутою папери. Після чого зігніть всередину, так якщо б робили фігурку жаби з паперу.

Крок третій

Всі дії, які ви зробили в одній половинкою, необхідно в точності скопіювати на іншу сторону. Таким чином, у вас вийдуть дві симетрично зібрані боку.

Крок четвертий

Зараз саме час звернути увагу на бічні сторони. Через центральну лінію папери їх потрібно скласти всередину посередині, після чого ще раз зігнути в іншому напрямку. Важлива умова - верхні пелюстки майбутнього танка не повинні згинатися! Складатися можуть лише нижні пелюстки. Таким чином, у вас вийде фігура, яка зовні нагадує двосторонню стрілку, яка вказує на протилежні сторони.

Як робити з паперу танк


Крок шостий

На даному етапі згинаємо отримані стрілки. Робимо це так, щоб кути однією з «стріл» підняти вгору під кутом до центральної прямий фігурки, не доходячи до її вершини сглаживаемим кутом.

Крок сьомий

Тепер згинаємо обидві стрілки один на одного і назад, а верхні крила підняти і підкласти під них верхні крила нижній стрілки. У вас вийшли верхні пелюстки. Їх потрібно зігнути всередину.

Крок восьмий

Вітаємо, ви тепер можете самостійно робити паперовий танк. Зараз потрібно зробити йому дуло і гусениці. Для цього потрібно розсунути нижні крила фігури з обох сторін. Бачите, відмінні гусениці. А тепер з іншого паперового листа зробіть дуло та вставте його в центральний отвір паперового танка.