Корисні поради
на всі випадки життя

Як зшити сумку

Додано: 16.09.14
Як зшити сумку

Власноручна підстава сумки викликано не тільки потребою зробити певну річ, але і бажанням пофантазувати над підставою для себе оригінального аксесуара.

Щоб зробити добру сумку, можна використовувати все, включаючи шматочки синтетичної і натуральної шкіри, джинсову тканину, особливості щільної тканини із штучного волокна й інші різновиди тканин.

Найголовніше - це бажання, завдяки цій якості, можливо, створити щось неординарне і в той же час прекрасне.

Як зшити сумку


Як зробити пляжну сумку

Зазвичай такий вид сумок має прямокутну форму з бортівка, яка має досить простий метод виготовлення.

Процес роботи починається з вишивки декоративного листа. Місцевість його розташування виявляють, уточнюючи розмірність сумки. Вирізують лист з шматків натуральної шкіри, і строчать по контуру, використовуючи машинку для шиття.

Ручки сумки, можливо, викроїти з особливостей синтетичної шкіри. Зрізи деталі твору, які є її верхніми краями, виробляють підгин на лицьовій стороні. Шов підгину завершують настрочені ремінцями, до яких згодом прикріпимо ручки. Залишається нам лише зшити бічні особливості.

Для того щоб сумка виступала ширшими і ширшими, її нижні куточки розкладають, а також застрочують з виворітного особливості сумки.

Як зшити сумку


Робимо сумку з джинсової тканини

Обробка є шкірою штучної і натуральної. Якщо сумку починати шити з тканини, то обробка може представлятися у вигляді шкіри або іншої тканини, рекомендовано використовувати щільну тканину і досить контрастну тканина.

Спочатку виробляємо викроювання необхідних деталей. До верхніх зрізів головної деталі майбутнього створення з виворітного боку виробляють приметивание, а далі пришивають смужки з допомогою оздоблювальної тканини, перегинаючи їх на лицьову сторону, і виробляють настрачивание.

Кисть на сумці являє собою вільно звисає недопрацьований кінець довгого ремінця. Якщо ремені виконані з тканини, то для кисті з кінця виробляють висмикування поперечних ниток, якщо при випадку з шкірою, то звисаючий кінець ріжуть бахромою.

Зробивши все певні оздоблювальні роботи, сумку кладуть на половину лицьовим боком всередину і сточують шви боків і виробляють вивертання на особливості лицьового боку.

Сумка є не тільки сучасним аксесуаром, але і потребою сучасного часу, інакше нам просто нікуди буде ставити необхідні інструменти або предмети, без яких людина не уявляє свого життя.