Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як робити з паперу кораблик

Як робити з паперу кораблик

Додано: 16.09.14
Як робити з паперу кораблик

Коли по вулицях біжать весняні або після проливного дощу струмки, що може бути краще гри в кораблики. Найбільш підходящим варіантом кораблів є кораблики, зроблені з паперу. Можна влаштувати справжній морський бій, не турбуючись про можливість зламати іграшку. Адже виріб з паперу швидко і просто робиться і не вимагає ніяких витрат. Зате як весело грати з такими корабликами разом з друзями, влаштовуючи справжні баталії.

Однак не всі любителі морських боїв знають, яким чином можна зробити паперовий кораблик. Пропонуємо найпростіший варіант паперового кораблика.
Для того, щоб самому зробити паперовий кораблик, знадобиться аркуш паперу.

Можна взяти звичайний зошитовий листок або лист у форматі А4. Якщо використовувати більш щільний папір, наприклад альбомний аркуш, то кораблик буде міцніше і стійкіше на воді.

Отже, беремо аркуш щільного паперу і складаємо його по всій довжині навпіл. Потім ще раз згинаємо навпіл і розгинаємо назад. Робимо це для того, щоб намітити лінії наступного згину.

Тепер згинаємо верхні кути до тієї лінії, яку намітили при початковому кроці.

Як робити з паперу кораблик


Потім підгинаємо нижні краю до верху з лицьового і зворотного боку.

Наступним кроком підгинаємо нижні куточки на дев'яносто градусів до верху з обох сторін. Має вийти ось такий цікавий п'ятикутник.

Як робити з паперу кораблик


Далі згинаємо з обох боків до кінця нижні краї, перетворюючи п'ятикутник в трикутник.

Як робити з паперу кораблик


Тепер беремося за центр і розтягуємо це виріб. Вийшов чотирикутник або квадрат.

Далі підгинаємо нижній край отриманого квадрата догори.

Тепер знову беремося за центр вироби і розтягуємо його. Виходить ось така фігура.

Як робити з паперу кораблик


Потім підгинаємо нижній край.

Як робити з паперу кораблик


Тепер беремося за кінчики кутів і розтягуємо виріб. Вітаємо, у вас вийшов кораблик.

Як робити з паперу кораблик


Напевно, варто зауважити, що виготовлення корабликів, квітів, журавликів, кошиків, коробочок і багато чого іншого, зробленого з паперу орігамі називається. Орігамі свого роду мистецтво, яке дозволяє деколи створювати смовижні речі.

Цей вид мистецтва заросмся в Японії і на сьогоднішній день безліч людей захоплюються ним. Вище було описано, як зробити простий паперовий кораблик, однак за допомогою паперу можна робити пароплави і інші, більш складні різновиди корабликів.