Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як робити з паперу пістолет

Як робити з паперу пістолет

Додано: 16.09.14
Як робити з паперу пістолет

Створити власноруч пістолет з звичайного паперу буде цікаво кожному юнаки. Ще цікавіше буде зібрати цілу команду, спільно озброївшись і розігравши бойове змагання.

В першу чергу приготуємо кілька листків паперу, ножиці, скотч. Для заснування рами для нашого пістолета виробляємо додавання вчетверо звичайний аркуш паперу. Отриманий в кінцевому підсумку прямокутник складемо два рази навпіл по долині. Щоб смужка не розгорталася, скріпити її краю, застосувавши скотч .

Товсту смужку згинаємо в якості жолоба. Піднімаємо перпендикулярним чином бортики. Вони повинні відповідати такій довжині, що якщо скласти їх до середини остаточним чином, то краї будуть збігатися.

З складеного за особливості довжини навпіл аркуша звертаємо трубочку з діаметром близько чотирьох сантиметрів і завдовжки десять сантиметрів. Зверху засновуємо косий зріз, який буде грати роль рукоятки нашого пістолета.

Як робити з паперу пістолет


Другий етап створення

До задньої особливості рами прикріплюємо, використовуючи скотч, смугу паперу. Її ширина повинна дорівнювати ширині рами. Смужку відгинаємо вниз і методом плавного вигину закріплюємо на рукоятці. На елементах між смужкою і ручкою з двох сторін кладемо більш комфортний шматок паперового кошти і з допомогою скотча прикріплюємо його.

З подібної складеної тоненької смужки зробимо запобіжну скобу. За допомогою скотча прикріплюємо її кінці на рукоятці і рамі пістолета.

Далі звертаємо стовбур при діаметрі один сантиметр. Його довжина повинна дорівнювати довжині рами. У стовбурі прорізаємо квадратне віконце під патрон. Під стовбуром скотчем прикріплюємо прямокутник, тобто кріплення ствола до рами.

Збоку даної споруди додаємо смугу паперів, яка буде ховати вікно у кришці ствольної коробки у схованому стані.

Як робити з паперу пістолет


Завершальний етап

Далі виготовляємо кришку ствольної коробки у вигляді замка. Складаємо звичайний аркуш вчетверо. Перегинаємо відповідно довжини навпіл. Закріплюємо краю скотчем. Додамо нашому затвору п - подібну особливість.

Особливості ширини затвора повинна прирівнюватися шириною рами, а бортики при застосуванні повинні ховати стовбур і щільно прилягати до рами.

Поставивши затвор над стовбуром, проведемо його отводку на три сантиметри тому, проведемо оцінку місцевості, де знаходиться вікно патрона.

На цій же області у затворі утворимо різання прямокутного отвору, який буде вам необхідно при викиді гільзи.