Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як намалювати вогонь

Як намалювати вогонь

Додано: 16.09.14
Як намалювати вогонь

Вогонь - воістину зачаровує фізичне явище, що супроводжує будь-який процес горіння. Основна складність для людини, що бажає зобразити його, буде полягати в тому, щоб як можна точніше передати складність колірної композиції і створити ефект рухливості мов полум'я.

Для роботи вам знадобляться

- лист паперу;
- фарби;
- пензлики;
- зразок зображення вогню.

Як намалювати вогонь


Хід малювання

Крок 1

Підшукайте відповідний малюнок вогню, який можна буде взяти за основу. Спеціально розводити багаття з цією метою було б смно і до того ж досить небезпечно. Зображення краще всього підглянути в інтернеті.

Якщо у вас є можливість, поспостерігайте за рухами вогню в просторі, наприклад, запаліть сірника, включіть газ або розгляньте полум'я запальнички.

Зверніть свою увагу на те, що язики полум'я можуть відрізнятися один від одного не тільки за формою, але і за кольором, який буде залежати від складу згорає речовини.

Крок 2

Після того як «відчуваєте» вогонь і подумки візуалізуєте його образ, переходите до практики, не забуваючи про експериментах. Для більш точної передачі кольорових граней полум'я вам можуть знадобитися кольору : червоний, жовтий, оранжевий, фіолетовий, зелений, блакитний, синій і білий.

Крок 3

Перш ніж приступати до основної композиції, створіть фон, на якому буде палахкотіти вогонь. Для початку спробуйте передати традиційну картину оранжево-червоної композиції.

Крок 4

Наберіть на пензлик темно-червону (не бордову) фарбу і нанесіть пляма на місце майбутнього багаття. Мазками, простирающимися вгору, прорисуйте кілька мов полум'я. Так ви зможете домогтися ефекту природності.

Як намалювати вогонь


Крок 5

Прямо поверх отриманого шару нанесіть червону фарбу, трохи світліший за попередній, не зачіпаючи контурів полум'я, акуратними переривчастими штрихами. Повторіть дану процедуру з жовтим і оранжевим кольорами. Можна також додати трохи білого, щоб передати напрямок вогню.

Крок 6

Не забудьте виділити гострі кути у кожної мови багаття, і стежте, щоб на малюнку скрізь були присутні основні вогненні кольори (червоний, жовтий, помаранчевий, білий). Інакше може виникнути ефекту нашарування одного кольору на інший.

Крок 7

На свій розсуд додайте малюнок кілька легких мазків блакитний, синьою і фіолетовою фарбою, як вам підкаже чуття.

Ось, мабуть, і все. Вкладіть в малюнок частинку своєї душі, - малюйте з задоволенням!