Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як намалювати графіті вконтакте

Як намалювати графіті вконтакте

Додано: 16.09.14
Як намалювати графіті вконтакте

Напевно, кожен з вас чув про Вконтакте - знаменитої соціальної мережі, яка прославилася, як на території Росії, так і в ближньому і далекому зарубіжжі. Зареєструвавшись в Вконтакте, ви зможете знайти загублених друзів, познайомитися з новими, вступити в групу за інтересами, посмитися фільм, послухати музику і навіть намалювати справжнє графіті. Ось про те, як намалювати графіті ми і поговоримо в даній статті.

Як намалювати графіті вконтакте


Як намалювати графіті

Що собою являє графіті? Власне кажучи, це малюнок, який можна залишити на стіні у користувача Вконтакте. Все просто. Ви переходите на сторінку якого-небудь одного, тиснете на кнопку «Написати повідомлення» і вибираєте іконку, що символізує саме графіті. Що далі?

Перед вами відкривається вікно, в якому ви і будете малювати. У ньому ви можете підібрати необхідний колір, а також розмір, яскравість і прозорість.

Навіщо це треба? Все просто. Дана можливість дозволить вам більш повно розкрити власні емоції і висловити інсмідуальність.

За допомогою графіті можна привітати своїх друзів зі святом або ж просто підняти настрій, намалювавши що-небудь веселе у них на стіні.

Однак для того, щоб намалювати що-небудь варте, як і в усьому іншому потрібна практика. Адже намалювати мишкою графіті набагато складніше, ніж балончиком.

Як намалювати графіті вконтакте


Однак для того, щоб полегшити ваше завдання, в цьому ж вікні є кнопка, що дозволяє стерти попередній крок або ж знищити всі графіті цілком. Причому це досить зручно - адже не кожен відразу готовий намалювати шедевр, так і від помилок ніхто не застрахований.

Як бачимо, намалювати привабливе графіті Вконтакте не так вже й складно - всього-на-всього потрібно витратити трохи часу і набити руку. Таким чином, витративши місяць-другий на вивчення азів малювання, ви будете розуміти, що і як слід зробити, щоб отримати що-небудь дійсно красиве.

Як намалювати графіті допомогою програмного забезпечення

Варто зазначити, що оптимальною програмою для малювання графіті в Вконтаке, на мій погляд, є vkpaint . Вона вам допоможе змалювати фотографію або картинку з оригіналу, підклавши його під вікно для малювання, та надіславши її на стіну друга або подруги.

Яким чином можна здійснити відправку готової картинки? Легко! Натисніть на кнопки «відкрити файл» і «завантажити на стіну» . Далі у вікні виберіть потрібного користувача і відправте йому графіті на стіну.