Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як намалювати лебедя

Як намалювати лебедя

Додано: 16.09.14
Як намалювати лебедя

Для початку необхідно зобразити контурні форми тіла птиці і крил. Зображуємо овал зігнутий, який постане в якості тулуба лебедя. Зверху додаємо довгу дугу з невеликим колом на кінці. Це буде голова і шия в найближчому майбутньому вашого малюнка. На ці лінії і необхідно орієнтуватися в наступних епізодах зображення.

Тепер необхідно додати по боках овалу зігнуті контури для величезних крил лебедя. Знизу овалу зображуємо круги з рисками (на кінцях) по двох сторонах овалу. Вони стануть на зображенні лапами птиці.

Далі слід зобразити чудову і довгу шию птиці . Для цього необхідно обвести початкову лінію контуру шиї птиці з боків, зобразивши два паралельних контуру, чітко по вигину першої. У самому кінці додаємо для походження дзьоба трикутник.

Як намалювати лебедя


Завершальний етап малювання

Далі слід за минулим лініях лебедя зобразити пір'ячко для крилець. Але не рекомендується промальовувати повним чином пір'ячко на даному етапі, зараз нам потрібні лише їх обриси. Додаємо на голові зображення ока і трохи уточнюємо форму дзьоба птиці.

Для правильного зображення пір'я лебедя, необхідно правильне їх розташування. Спочатку зображуємо маленькі пір'я, які найближче розташовані до основи крилець, і поступово починайте переходити до найдовшим перишкам, які знаходяться далі від тіла птиці.

Зафарбовуємо область дзьоба чорним відтінком практично до розташування очей. Зобразіть на хвостику і животику лебедя невелику кількість пуху. І звичайним олівцем проведіть олівцем лапок лебедя. Не варто виконувати «соковите» затінення олівцем , так як в природному середовищі лебідь білого кольору. Для того щоб максимально оживити картину, рекомендується зобразити ще кілька лебедів, так як в природі вони живуть парами.

Як намалювати лебедя


Трохи про лебедя

Лебідь є чудовим видом птиці. Його прекрасні широкі крильця і особливо тоненька вишукана шия надають краса і імениту грацію даної птиці. Зображати його, як ви вже зрозуміли, не важко . Його тіло засновано з величезного кругленького живота, досить довгій шиї витягнутої і крилець.

Найважливіше в процесі малювання - це максимально звернути увагу на зображення шиї і крил, так як вони є важливими і самими чудовими деталями у птиці. Лапи у лебедя коротенькі, і малювати їх легко. Запам'ятавши всі ці невеликі правила, і ваш малюнок лебедя зсмує багатьох своєю живністю і професійністю.