Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як малювати 3D малюнки на папері олівцем

Як малювати 3D малюнки на папері олівцем

Додано: 16.09.14
Як малювати 3D малюнки на папері олівцем

Перший етап зображення ґрунтується на створенні ескізу. Робите чіткий план, на якому об'єкти будуть розташовані на аркуші, де кожен предмет, буде мати відведене певне місце, і кожного предмета буде дана конкретна форма. Далі визначаємо розташування джерела світла, стосовно до об'єктів. Це необхідного для побудови тіні правильним чином.

Об'єкти, які знаходяться близько від джерел світла, повинні представлятися більш світлими, порівняно з тими, які розташовані подалі.

Наступний етап полягає в промальовуванні тіней. Більшість художників, думаючи над тим як зображати 3D портрети на папері за допомогою олівця, прийшли до спільного висновку, що малювати тіні бажаніше в шарах, тобто спочатку слід зображати легкі начерки тіні, і тільки потім проводити їх затемнення як вам більше подобається.

Як малювати 3D малюнки на папері олівцем


Який потрібен інструмент?

Велику роль буде грати також якість вашого інструменту - олівець. Ніж м'якше буде ваш інструмент, тим легше вам буде робити тіні, з переходом від темного відтінку до більш світлого відтінку, лише, змінюючи тиск олівця на листок паперу. До речі, якість паперу також відіграє важливу роль. Для малювання рекомендується використовувати щільну білу глянцеву папір.

Для додання своєму реалістичності малюнку, тінь повинна мати нечіткі, розпливчасті лінії. Для виконання ефекту допоміжної підсвічування, рекомендується використовувати гумку.

Як малювати 3D малюнки на папері олівцем


Навчання малювання 3D малюнків

Перед тим, як навчитися зображати 3D малюнки професійно спробуйте зобразити звичайну геометричну форму, об'ємно. Для досягнення правильного відображення, слід витратити багато свого часу. Але не варто переживати, з досвідом такий процес буде виконуватися швидко, а за отримані твори ваші колеги будуть пишатися вами.

При навчанні слід звернути увагу на об'єкт, тобто на форму, об'єм і освітлення об'єкта. Зображення 3D виконують ілюзію в тривимірній формі. Її можна досягти за допомогою додання зображенню обсягу. Для додання зображеним портретів об'ємності, професіонали ретельно працюють з тінями.

Такий формат творчості на сьогоднішній момент часу має масштабну популярність на всій планеті. Дуже багато займаються навчанням самостійно. Адже завдяки соціальній мережі, напевно, можна навчитися не тільки зображення 3D малюнків. Існує велика кількість блогерів, які детально описують процес зображення 3D портретів.