Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як намалювати вовка поетапно

Як намалювати вовка поетапно

Додано: 16.09.14
Як намалювати вовка поетапно

Для початку виконаємо одну велику окружність голови, а знизу одну маленьку окружність, яка буде перетинатися з великою окружністю. Зверху зобразіть два кривих контуру для вух. Для утворення основи носа слід виконати один вигнутий контур. Потім зобразіть другий контур, і точки з'єднання двох кіл і з'єднуємо дані контури.

Далі додамо ще одну окружність, який буде виступати в ролі нижній частині. Тепер перейдемо до форми вух і додамо два вигнутих контуру. Зобразимо вигнутий контур в нижній формі обличчя для ротової порожнини. Додаємо передню лапу, яка поки що ґрунтуватиметься з трьох контурів. Далі переходимо до малювання задньої лапи. Для цього виконаємо овал і знизу плескату окружність. Зобразимо хвостик вовкові.

Фінальною частиною виступає зображення хутра тварині по всьому тілу. Шерсть буде ґрунтуватися з гострих куточків. Так як вовк у нас може бути (за бажанням) лютий, зобразимо зуби, опущені брови та очі. А далі виконайте лапи вовка.

Як намалювати вовка поетапно


Популярний метод зображення вовка

Малюємо три кола . Перша окружність буде головою, друга окружність буде тулубом, а третя задньою частиною тулуба вовка.
З'єднуємо три кола між собою контурами, які будуть виступати в якості обрисів майбутнього тулуба тварини і обличчя. На обличчя вовка позначимо рівень розташування очей горизонтальним контуром, а ніс вертикальним контуром.

Далі зображуємо вуха тварині над першим з кіл. А для зображення носа спочатку необхідно виконати невелику окружність, а його деталізацію зробимо трохи пізніше. Тепер плавно переходимо до кінцівок. Звертаємо увагу на те, що задні і передні лапки слід розташувати не на різних рівнях. А так як тварина ми малюємо стоїть збоку, то частина тіла не буде видно. Зображуємо колу передніх лапок. Але так як ми побачимо лише одну лапу повністю, другу виконуємо частково. Інші деталі приберемо з допомогою ластику. Задні лапки слід починати з овалів (тут ми також залишимо одну лапу частково видимої).

Як намалювати вовка поетапно


Останні штрихи

Зображуємо круглий носик на обличчі. Додаємо хвостик і робимо форму лапок. Можна їх виконати різними способами: овалами, циліндрами і прямокутниками.

Тепер всі увагу приділяємо деталізації вовка. Малюємо очі і вуха, додаємо шию і вимальовуємо будова лап тварини і домальовували хвостик. Видаляємо гумкою допоміжні контури, яскравіше виділяємо основні риси тваринного і додаємо йому хутро.