Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як малювати поні : дружба це чудо

Як малювати поні : дружба це чудо

Додано: 16.09.14
Як малювати поні : дружба це чудо

Дружба це чудо є всіма улюблений серіал в стилі аніме, який йде по каналу «The Hub» . Діти всіх вікових мріють або дуже хочуть навчитися малювати головних героїв улюбленого серіалу. А героїв досить багато в ньому. Кожен прекрасний по - своєму. Щоб намалювати Мосту Деш необхідно зобразити коло, а також овал для створення статури, допоміжний контур по центру кола. Пам'ятаємо, що дані контури в самому кінці слід прибрати, тому не варто сильно натискувати на олівець. Якщо ви бажаєте використовувати фломастери, ту рекомендується спочатку накидати портрет, використовуючи простий олівець, а потім вже обводити.

Далі зображуємо вухо, торчащее і чолку. Виконуємо контури обличчя персонажа, великі вії і очі, які відкриті життєрадісною посмішкою. Малюємо контури очного яблука і зіниць. Домальовували гриву і малюємо крильце з чітко окресленими пір'ям. Малюємо передні та задні ніжки, а також хвостик. Тепер переходь до процесу розмальовки .

Як малювати поні : дружба це чудо


Малюємо принцесу Каденс

Для того щоб намалювати принцесу Каденс необхідно намалювати коло, яка постане складовою її обличчя. Проводимо контур, який дуже нагадує горіх. Промальовуємо деталі обличчя і малюємо контури чолкуа, роги, обличчя і елемента корони. Далі зображуємо очей (маленького розміру), потім малюємо штрихи для заснування вуха, носа і рота. Далі слід виконати задню і передню, частини тіла, крило і гриву. Домальовували хвостик і необхідні складові, і нижній шматок гриви. Наша принцеса готова до розфарбовування!

Як малювати поні : дружба це чудо


Правила малювання Еппл Блум і Пінкі Пай

Еппл слід починати малювати з двох гуртків. Один гурток буде основа для голови, інший гурток буде заснований для статури. Далі починаємо ретельно промальовувати риси носа, обличчя та відкритого рота. Не забуваємо виконати контури чолкуа. Переходимо до зображення очей. У нашої героїні вони округлі і більші. Після повноцінного зображення очей додаємо кілька штрихів до її прическу.Далее малюємо тіло, гриву і хвіст. Малюємо ноги, підошва при цьому повинна бути плоскою. Далі переходимо до зображення бантика.

Для зображення Стусани вам також буде потрібно намалювати дві окружності. Одна коло для голови, а інша для її тіла. Малюємо гриву, а також кучерики. Далі переходимо до очей і рота і позначаємо рисами внутрішню частину вушка і ніс. Переходимо власне до тіла. Зображуємо ноги (задні і далекі від вас). Малюємо контури на хвостику і домальовували його повноцінно.