Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як малювати графіті для початківців

Як малювати графіті для початківців

Додано: 16.09.14
Як малювати графіті для початківців

Якщо ви не володієте навичками, але дуже хочете навчитися малювання графіті не варто відразу вдаватися до балончика. Зображення графіті є не зовсім просте завдання, як може здатися. Радимо вам з тренувань, використовуючи олівець, для того, щоб набити руку. Для тренувань вам потрібно мати при собі листок паперу й олівець.

Як малювати графіті для початківців


Початковий крок зображення графіті

Вибираємо будь-яку тематику графіті. Малюємо скетч, тобто ескіз майбутнього малюнку. Вибираємо слово і теми, які ви будете зображувати. Зазвичай художники цього напряму зображують інсмідуальний тег , тобто, фірмову підпис автора зображення. Зазвичай це нікнейм автора композиції. В обов'язковому порядку тег повинен бути помітним, яскравим і незабутнім.

Вибираємо стилістику - за його параметрами буде зображуватися ескіз. Для художника-початківця краще всього використовувати «бабл - стайл», так як його округлі контури, букви товсті й великі, дуже рідко використовують загострені куточки.

Для повноцінної роботи необхідні звичайний листок паперу - найкращий варіант для початківців. Можна застосувати тонований вид паперу, яка миттєво настрій і ефективно відтіняє зображення.

Починаємо малюнок з начерку . Далі слід намітити межі передбачуваного малюнка. Намагаємося виконати так, щоб напис був більш узагальнена в листі. Так вона буде виглядати на графіті ефектно.

Коли всі ці дії виконайте, переходите до визначення розмірності малюнка і мітці букв. Виводите букви в обраному стилі дуже легкими натисканнями олівця. На цьому кроці не слід поспішати, краще переглянути всі елементи і качественн про опрацювати малюнок. Ретельно вимальовуємо кожну букву. Кожна буква має бути виразною.

Як малювати графіті для початківців


Завершальний крок зображення графіті

Після завершення зображення букв слід почати виконувати особливі графічні елементи, тобто, до зображення обсягу, штучних патьоків, бульбашок (внутрішніх і зовнішніх). Прийомів розмальовки графіті величезна кількість. Можна самостійно продумати стилістику оформлення.

Комфортніше і зрозуміліше для художників-початківців виконання графіті у відтінку і після цього виробляти розмальовку. Вибираємо напрям світла. Дуже часто товщина букв виконується темніше основного тону. Вибираємо саме темне і світле місце в зображенні. До ребер букв відтінок повинен бути згущеним, а до окраєць, більш світлим. Таке поєднання додасть об'ємність графіті. Маємо відблиски, щоб надати композиції завершений і виразний вигляд .