Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як навчитися малювати портрети олівцем

Як навчитися малювати портрети олівцем

Додано: 16.09.14
Як навчитися малювати портрети олівцем

Від руки зобразіть вільний контур (лінійний) тоненьким твердим олівцем, а всі зайві деталі необхідно прибрати за допомогою м'якого ластику. М'яким (механічним) олівцем починаємо накладати певні штрихи, які будуть виконувати затемнення волосся портрета. Також не забуваємо стежити за напрямком росту волосся.

Далі продовжуємо штриховане і затемнювати необхідні місця портрета. Починаємо подовжувати контури для мітки стилістики зачіски.
Тепер переходимо до опрацювання зачіски. Дуже акуратно робите затемнення ділянок і розташування відблисків для того, щоб волосся виглядали максимально реалістично. Для того щоб період штрихування був для вас максимально комфортним, необхідно повертати папір і не більше того!

Потім беремо растушевку і проходимо нею по контурах росту волосся і власне по волоссю. Не забуваємо про те, що штрихи не повинні перетинатися, так як по іншому ходу ви тільки розповсюдьте непотрібну бруд на портреті.

Заостряем кінець м'якого ластику і позначивши контури на місцевості відблисків. З допомогою дуже м'якого олівця робимо темні ділянки. Штрихуем окремі смуги, надаючи портретної зачісці інсмідуальний образ.

Як навчитися малювати портрети олівцем


Завершальний етап малювання портрета

Далі переходимо до промальовуванні очей. Спочатку слід виділити радужку, далі додати вії. Позначаємо обсяг обличчя, з допомогою штрихів. Розтушовуємо його, при цьому правильно накладаємо тіні і світло.

Переходимо до процесу тональності шкіри . В першу чергу штрихуем шкіру (з допомогою легких рухів), дотримуючись параметри обсягу, і проводимо затемнення необхідних місць. Губи поки залишаємо в колишньому стані (ми їх не штрихуем).

Необхідно максимально ретельно опрацювати темні місця, обробляємо шкіру з допомогою розтушовування. Тепер можна переходити на губи. Тут потрібно уважність , так як потрібно промальовувати всі маленькі деталі, складки і так далі. Промальовуємо одяг, шию, фон, якщо він присутній у вашому портреті. Ваш портрет готовий!

Як навчитися малювати портрети олівцем


Як навчитися малювати портрети?

Щоб добре навчитися малювання портретів за допомогою олівця, необхідно регулярно вправлятися в малюванні різноманітних портретів, проводити аналіз своїх портретів (самостійно), смитися роботи професійних художників, самовдосконалюватися в даній сфері.

В чужих роботах ви зумієте побачити своєрідну стилістику і методи зображення портретів. Може, ви спробуєте навчитися таким же технічним навичкам, що буде дуже добре для вас. Все залежить тільки від вас, удачі!