Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як намалювати мультик

Як намалювати мультик

Додано: 16.09.14
Як намалювати мультик

Для цього нам знадобиться аркуш паперу, який потрібно скласти уздовж на дві половинки і розрізати на чотири однакові смуги. З них ми отримаємо чотири мультфільму .

Далі беремо одну зі смуг. Вона буде в зігнутому стані посередині, утворюючи два листа - нижній і верхній . Нижній лист візуально поділяємо на три рівні частини, і прагнемо зобразити малюнок в центральній частині.

На верхньому листку обводимо малюнок, який намальований на нижньому аркуші, приклавши його до скла вікна, виконуючи певні коригування.


Далі беремо пасту від гелевою і кулькової ручки і крутимо на неї нижню частину верхнього листка таким чином, щоб повноцінно був помітний малюнок на нижньому аркуші. Однією рукою починаємо притискати верхню частину мультфільму до поверхні столу, а інший починаємо рухати пасту вгору і вниз - наша картинка ожила.

Сюжети і зображення можуть бути самими звичайними. Діти будуть в будь-якому випадки задоволені, тим більше, якщо вони їх робили самостійно.
Діти, які вже підросли, можуть робити подібні мультики самі, а маленьким для пожвавлення зображення допоможуть батьки. Намагайтеся придумувати мультфільми разом зі своєю дитиною.

Як намалювати мультик


Різновиди мультфільмів

Для того, щоб глядачі посмилися одну секунду мультика (озвученого) мультиплікатори - художники зобов'язуються виконати близько двадцяти чотирьох кадрів, а для німих мультиків близько шістнадцяти. Таким чином, десять хвилин чудового мультика становить п'ятнадцять тисяч знімків. А після того, як всі фото будуть готові, мультик потрібно одночасно з фотографіями озвучити.

Для композицій з ляльковими анімаціями виробляють фото різних ляльок, змінюючи лише трохи пози для наступних кадров.На сьогоднішній час мультиплікаційні фільми створюються на основі комп'ютерної анімації. У спеціальному програмному забезпеченні зображують героїв і їх певні пози, а їх рухи і переміщення виконуються цією ж програмою.

Як намалювати мультик


Історія заснування мультиків

Зробити живими зображення людство прагнуло давно. Все почалося з китайського театру тіней. Чарівний ліхтар Кишера, який показав зображення в русі на склі.

Після утворення першої кінокамери в 1906 році, Блэктон заснував перший мультик. Він був чорно - білим і німим. А самий перший мультик вже зі звуком зробив Дісней у 1928 році, а також став першим, хто створив кольоровий мультфільм в 1937 році. Таким чином, розвиток технологій призвів створення фільму на більш якісний, комфортний рівень.