Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як малювати ангела

Як малювати ангела

Додано: 16.09.14
Як малювати ангела

Зобразіть трикутник з закругленими куточками, а над вершиною трикутника зробіть невелике коло. Далі намалюйте рукава, волосся і почніть виконувати крило. Видаляємо непотрібні контури.Доделиваем праве крило ангела, і зверху ліве крило. Промальовуємо кінчики волосся. До рукавів додаємо кисті рук, а до личку ніс. Далі малюємо дудку ангела.

В самому кінці слід деталізувати інструмент і ліве крило ангела. Домалюємо ангелу посмішку і очей. І не забуваємо про його ноги. Тепер залишилося тільки його прикрасити.

Як малювати ангела


Детальний метод зображення ангела

Спочатку слід виділити контур фігури ангела. Зображати ми будемо ангела трохи похилій позі, який ширяє у повітрі. Тому в цьому випадки фігурі слід надати конкретну позу. Наносимо на зображення контур спини, контури ніг і рук, і кілька контурів для крилець. Праву ногу необхідно трохи загнути в коліні.

Тепер ми займемося нанесенням приблизною форми тіла. Також нам необхідно злегка зігнути деякі контури назовні, де будуть виглядиваться м'язи. Це необхідно виконати на ногах і на руках. Ще нам слід трошки відокремити платтячко ангела , провівши його нижній контур.

Тепер прийшов час уточнити намальовані контури персонажа. В першу чергу почнемо з ніг і рук, додамо їм повноцінний вид. Потім зобразимо початковий контур волосся ангела, виконавши лінію трохи хвилястої. Також відведемо підлоги платтячка в сторону. Це зробить на зображенні ефект легкого руху або вітерця. І тепер зобразимо жіночі риси обличчя ангела .

Як малювати ангела


Завершальний етап зображення ангела

Тут ми почнемо промальовувати волосся і перейдемо вже конкретно до крилець нашого янголятка. До контурів волосся, які ми зобразили трохи раніше, додаємо ще кілька ідентичних хвилястих контурів. Виконуємо відмітку ширини крилець, включаючи їх розмах.
Знизу, по лініях крилець необхідно виконати хвилястий контур, який буде позначати пір'ячко.

Пір'ячко слід накладати один на одного, два рядка. Для великого крила буде достатньо. Кінці пір'їнок зобразіть з краями (закругленими) або форми овалу. Для необхідного відображення пропорцій, нижній рядок пір'їнок слід малювати набагато більше верхніх, і з найменшим чергуванням.

Тепер переходимо до затемненню зображення в потрібних місцях. Для додання об'ємності малюнку рекомендовано, не пропускати повз пункт затемнення. Затемнюємо тильну сторону крилець. Після починаємо малювати тіні на всіх частинах зображення, а також на сукні ангела з допомогою олівця.