Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як намалювати тварин олівцем

Як намалювати тварин олівцем

Додано: 16.09.14
Як намалювати тварин олівцем

Тварини багато в чому відрізняються один від одного, у них різноманітні форми будови тіла, очей, вовни, лап і інших частин тіла. Але присутні і схожі один на одного види тварин це можуть бути вовк і собака, лев і тигр. І навіть кішка практично однакова з тигром, тільки в маленькому вигляді.

Зображення деяких видів тварин виконувати легко наприклад, малювати їжачка або змію. Але присутні важкі для малювання тварини це можуть бути антилопи, жирафи, коні та інші. Над зображенням коні необхідно дуже добре потрудитися для точного додання витончених контурів парнокопитних та особливо важким є їх зображення в русі.

Тварин рекомендується малювати з натури. Єдиний ефективний метод - це повільно малювати вашого улюбленця, дочекатися часу його сну, і як можна швидше накидати основний контур, так як тварина може змінити позу. Наостанок, можна використовувати фотоапарат для створення фотографії тваринного щоб було максимально комфортно малювати тварина в одній позі.

Як намалювати тварин олівцем


Як зробити розбивку малюнка?

Для більш щадного зображення тварин, рекомендується розділити контур малюнка на певні ділянки фігурами (геометричними). Це дозволить повноцінно врахувати всю деталізацію кожної ділянки, виконуючи її поступово. Спочатку ви вдаєте, наприклад, голову ведмедя, бо одну з лапок і так далі. Коли ви виконаєте образ повністю (без розподілу), необхідно уявити тварину ніби вона перед вами.

Зображуючи будь-яка тварина необхідно прагнути, відразу ж з'ясувати яким ви хочете його бачити в підсумку. Ведмідь може бути злом або добром образі. Іноді, з допомогою передачі правильного характеру тварини, можна прибрати увагу наглядача від невеликих нерівностей, які знаходяться на вашому творі.

Наприклад, ви намалювали контури коні а от з її головою сталися проблеми. Для зображення голови слід зробити кілька фігур, які поділяють голову коня. Промальовуємо окремим чином голову, вуха і очі. Це допоможе вам уникнути неправильної витримки пропорції голови тварини і максимально точно виконати деталізацію олівцем. Такий прийом ефективний і при малюванні інших видів тварин.

Як намалювати тварин олівцем


Використання відтінків

Всі тварини оснащені яскравою забарвленням, особливо екзотичні види. Застосовуйте таку властивість, щоб надати малюнку тварини реалістичності . Майже безформний контур, недбало зображений за допомогою олівця, наприклад, тропічної риби, відродиться в чудову рибку, виконавши їй красиву забарвлення . Так що відтінок грає важливу роль в житті будь-якого портрета тварини, і не варто її упускати.