Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як малювати дівчину

Як малювати дівчину

Додано: 16.09.14
Як малювати дівчину

Перед тим, як почати зображати дівчину, слід встановити її основну форму. Для створення відповідної форми зобразіть коло для голови. Намагайтеся не робити її дуже маленькою або ж дуже великою, прагнете до середнього розміру. Вона повинна відповідати ширині плечей. Далі слід виконати дві маленькі кола для плечей, і з'єднати їх контуром ідентичним ширині голови.

Тепер починаємо займатися наданням форми особі героїні. Для цього робимо гурток і домальовували контур підборіддя. Краще всього застосовувати контур правого боку. Починати слід від кола, плавно рухаючись вниз, і виконати відступ освіти щелепи. Також виконуємо хрестоподібні напрямні контури. Використовуйте дані контури для отримання носа, очей і посмішки. Очі повинні розташовуватися на вертикальному контурі. Створюємо гуртки для райдужних оболонок ока. Внизу лицьового боку голови зобразимо кути посмішки, з'єднуємо їх контурами.

Виконуємо невеликий пагорб в ротовій порожнині, який поступово стане мовою. Під нижнім контуром намалюємо невелику криву освіти нижньої губи.

Як малювати дівчину


Другий етап зображення дівчинки

Тепер слід опрацювати волосся героїні. Позначимо контури волосся навколо окружності голови. У верхній частині голови зобразимо чолку і форму волосся. Над кінцем чолкуа повинен бути присутнім маленький вигин і підкреслено для показу іншого боку чолкуа, яка виходить поза полем зору. Тепер можна прибрати контур голови, який покривають волосся і напрямні контури. Вони більше нам не потрібні. Контур шиї можна і не робити, так як ми отже її сховаємо. Доповнюємо зачіску за допомогою красивих спадаючих локонів волосся, можна додати сюди шпильку або брошку, або будь-які інші складові.

Тепер переміщаємося до основної частини малюнка - це до плаття дівчата . Як же правильно його намалювати? Зображати платтячко слід з кіл, які ми вже зробили для зображення плечей. Після їх завершення виконуємо пуфи рукавів.

Контур сукні повинен утворюватися вище завершень рукавів. Завершуємо всю верхню частину зображення. Виконуємо у нижній частині волосся, які ховаються за рукава. Далі слід намалювати два манжета, тобто, маленькі вигнуті прямокутники у нижній частині рукава.
Далі малюємо видимий контур шиї в залежності від розташування голови.

Як малювати дівчину


Останні штрихи зображення дівчинки

Перед тим, як завершити з нижньою частиною одягу, необхідно розташувати ступні і ноги. У цьому випадки слідуємо за допоміжним контуром.Теперь можна переходити до задній стороні платтячка . Це додасть поряд глибину і покаже, що це не простий малюнок, а щось об'ємне . Ось і все, процес завершено.