Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як намалювати ангела поетапно

Як намалювати ангела поетапно

Додано: 16.09.14
Як намалювати ангела поетапно

Створюємо ескіз для нашого ангела. Зображуємо окружність для голови, знизу контур, який стане шиєю. Контур плечей повинен бути не прямим, а трохи вигнутим, а ліва частина спущена нижче. З допомогою двох окреслених контурів виконаємо сплетіння рук. З нижньою частиною поки нічого не робимо, але пометим положення спідниці і ніг.

На голові схематично зобразимо волосся. Виконаємо шию, плечові контури повинні мати округлену форму. Надаємо форму грудей як у русалки. Видаляємо контури, які показували положення рук і зробимо форму рук. Звертаємо увагу на те, що в цьому випадки, права рука ангела видима частково. Далі ми переходимо до зображення сукні.

Далі переходимо до зображення крил ангела . Наша героїня (ангел в жіночому образі) в аніме стилі . Тому у неї буде чотири крильця. Зобразимо форму крилець і плавно перейдемо до нижньої частини зображення. Зробимо складки на сукню героїні і домальовували ноги.

Як намалювати ангела поетапно


Деталізація і останні штрихи малюнка

Плавно ми перейшли до деталізації зображення . Зображуємо губи і ніс. Видаляємо всі допоміжні контури на тілі героїні. Обводимо основні контури платтячка . Додаємо трохи штрихів на крильцях. Вони ідентичні крил лебедя.

Тепер необхідно підзаробити за допомогою ластику невдалі складові портрета і видалимо допоміжні контури. Обведемо контури зображення. Очі необхідно зображати в стилі аніме, і волосся таким чином, щоб дув легкий вітер. Такий метод малювання додасть героїні миловидність. І починаємо прикрашати.

Як намалювати ангела поетапно


Гра з тінями і поради

Для додання зображенню об'ємності необхідно виконати затемнення у певних місцях. Спочатку потрібно затемнити тильну сторону крилець. Після цього, звичайним олівцем зображуємо тіні на платтячко янголятка, і тим самим виконаємо деяку об'ємність.

Додамо ще невеликі «фішки» по всьому зображенню ангела, там, де ви вважаєте за потрібне. Після таких дій, рекомендується надати світло - блакитний фон (використовуючи кольорові олівці), таким чином, ви досягнете, ефектність, і легкість композиції.

Ось і все, процес зображення ангела можна вважати завершеним! Просто запам'ятайте, що контури повинні бути плавними і легкими, а також повітряними. Не потрібно проводити сильне затемнення зображення . Крильця повинні бути тонкими і довгими.

Включивши до уваги такі прості правила, кожна людина (початківець у сфері мистецтв) зуміє створити шедевр, який в подальшому може підкорити весь світ, затьмаривши світових професійних художників, головне вірити в себе!