Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як намалювати вазу

Як намалювати вазу

Додано: 16.09.14
Як намалювати вазу

Зображення вази є прекрасним навчальним матеріалом для додавання в малюнок обсягу предметів. Для того щоб процес зображення вази був цікавішим додамо в неї будь-гарний на ваш розсуд квітка.

Щоб правильно намалювати вазу, необхідно знати складні розпорядки симетрії, включаючи пропорції, види та особливі фішки додання обсягу зображених предметів.

Для досягнення максимальної привабливості зображення, необхідно додати на її стінках візерунки як кольорів. В майбутньому художник може продумати свою стилістику зображення такого предмета або змалювати вазу іншої форми.

Як намалювати вазу


Початковий етап вази

На початковому етапі, слід зобразити найважливіші лінії розмітки зображення вази. Іншими словами, необхідно намалювати лінії, за якими художник буде орієнтуватися, малюючи вазу. До цих ліній також відносяться лінії отвору і опори вази. Контури отвору в самому шийці предмета слід зробити трохи менше, ніж нижній контур опори вази.

Далі малюємо олівцем верхні і нижні лінії вази, які будуть відображати кут нахилу горлечка вази. І намалюємо ще дві бічні точки, щоб розподілити бічні стінки вази. Слідкуйте за тим, щоб на зображенні бічні контури і контури горлечка були на ідентичному відстані один від одного.

За отриманими контурах зображуємо вазі приблизну її форму. Можливо, цей контур потребує виправлення, малюємо, легко натискаючи на олівець. Тепер починаємо малювати нижню основу вази.

Далі більш ретельно займемося оформленням горлечка і основи малюнка вази і поступово почнемо зображувати для неї візерунок. Візерунок вибираємо на свій смак. Щоб намалювати візерунок, слід зайнятися зображенням його найважливіших контурів. Завдяки контурах, візерунок вийде у художника точним.

Як намалювати вазу


Завершальний етап вази

З'єднуємо в одне єдине попередні лінії малюнка і малюємо його вже в деталях. Звертаємо увагу на те, що візерунок повинен являти собою не складну фігуру і не кидатися в очі, так як він не є головною складовою зображення вази.

Далі переходимо до процесу розфарбовування узору з допомогою простого олівця, і починаємо надавати об'ємність вазі. Коли починаєте малювати тіні на предметі, бажано подавати з будь розташування буде падати світло.

Тіні будуть густіша в тих місцях, які більш віддалені від світу. Варто звернути увагу також на горлечко. Його слід затінити таким чином, щоб видно було, що в предмет, можливо, покласти квітку.