Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як малювати олійними фарбами

Як малювати олійними фарбами

Додано: 16.09.14
Як малювати олійними фарбами

Методи накладання фарб олійних для створення картини бувають різноманітними, але найбільш ефективними і доступними є:

а) багатошаровий - при такій методиці фарби наносять у кілька кроків і процес роботи підрозділяється на:

- подмалевок , тобто первинна прописка портрета певним відтінком, етап підготовки. Його виробляють тоненьким шаром фарби (рідкої) по заґрунтованій базі. Подмалевок можна виконувати одним кольором, светотеневом намір, або різними кольорами.

- прописки основна суть яких - за добре висохлого подмалевку виконувати наступні прописки. Основна умова тут виступає - це достатня просушування кожної прописки.

- лессировку , тобто по висохлих пропискам слід нанести фінішний шар прозорими, тонкими і напівпрозорими мазками.

б) алла - прима - при такій методиці фарба ставиться по сирій базі в один шар . Дана різновид масляного твору дає здатність закінчити етюд одним сеансом, при цьому він дуже доступний в якості техніки.

Поки фарби повністю не висохли, необхідно постаратися написати максимально багато. Малювати по фарбі в сирому вигляді рекомендується до того часу, поки вона дає можливість комбінувати з собою інші фарби.

Як малювати олійними фарбами


Необхідні інструменти і матеріал

У першу чергу вам потрібно придбати якісні олійні фарби, розчинник, призначений спеціально для фарб. Олійними фарбами прийнято зображати на еластичною, напівжорстким або жорсткої базі. Жорстка база, тобто у вигляді дощок або фанери. В напівжорстку базу входить картон, а еластичну полотно. Полотно є самим споживаним як мальовничій бази.

Рекомендовано, звичайно ж, для новачків «творити» на заґрунтованому полотні, фанері або картоні. Також рекомендується придбати етюдник і мольберт. Для комбінації фарб вам потрібна буде палітра. Можна купити пластмасову, або використовувати для заміни панелі звичайну тарілку білого кольору або керамічну плитку.

Також вам необхідні кисті. Різновид кистей величезна - середні, маленькі, великі, з загостреним або плоским кінцем. Кращими кистями вважаються ті, які засновані з волоса колонка, білки і тхора.

Як малювати олійними фарбами


Поради початківцям художникам

Перед тим, як почати малювати олійними фарбами, рекомендуємо вам ознайомитися з будь мальовничій літературою, яка розповість вам поняття перспективи, важливі елементи світла і кольору, а також композиції.

Обміркуйте власну тематику свого портрета, його відтінки, основну суть композиції, нанесіть зображення на полотно, і можете приступати до процесу створення картини, використовуючи олійні фарби.