Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як малювати снігура

Як малювати снігура

Додано: 16.09.14
Як малювати снігура

Птахи в зимовий час отримують природний інстинкт відлітати від сильних морозів в теплі країни на найкращі курорти планети. Якщо порівнювати їх з людиною, то їм не потрібно платити за квиток, на митниці документацію не перевірять, і там, у повній мірі зможуть насолодитися високими хвилями і різними пейзажами.

Існують також різновиди птахів, які відлітають в холодні території, там, де гори. Інші різновиди птахів залишаються на своєму місці, де завжди жили і будуть жити. Наприклад, це можуть бути снігурі.

Як малювати снігура


Трохи про снегирях

Снігур є невід'ємним елементом декорації найсильнішою зими. Якщо ви помітите цю птицю в літній час, то це прямий знак того, що після осіннього періоду настане зимовий час.

Наукова сторона точно не знає, яким чином даний вид птахів сміливо переживають найхолоднішу пору року, при цьому вони дуже добре плодяться і воліють поспівати.

Вони відносяться до різновиду птахів, які найкраще переживають найсуворіші зимові періоди. Також, безумовно, цей список входять голуби та горобці.

Як малювати снігура


Особливості зображення

У зображенні снігура дуже важливим аспектом є відображення характерних особливостей забарвлення оперення і будови тіла такої зимової пташки. Якщо порівнювати з горобцями, снігурі підбирають лапи і виробляють втягування шиї.

Починаємо малюнок з малювання на аркуші паперу допоміжних параметрів. Тоненькими лініями позначимо коло, яке виступить як тулуб птаха, далі ділимо його наполовину вертикальною рискою.

Проведемо лінію через центрової точку кола, яка засновує з рискою кут, який дорівнює сорок градусів. Дана лінія дасть можливість виявити напрям голови і хвоста снігура.

Далі зображуємо невелике півколо, який виступить в якості голови птиці. Його центрова особливість повинна проявлятися в точці перетину кола і характеристики похилої лінії. Снігур не виробляє витягування шиї, так як прагне зберегти теплоту.

Проводимо лінії, які відповідають спрямованості хвостових пір'їн, вони виходять від особливості нижній частині кола і знаходяться на допоміжної похилої лінії. Довжина даних пір'я повинна зразковим чином дорівнювати діаметру великої окружності.

Виділяємо особливості махового пір'я крил, вони не зовсім довгі, доходять приблизно до середини хвоста.

Далі переходимо до зображення лап. Вони повним чином ховаються в оперенні нижній частині тулуба птаха. Ось і все, переходимо до промальовуванні і починаємо розфарбовувати нашу пташку.