Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як намалювати обличчя людини олівцем поетапно

Як намалювати обличчя людини олівцем поетапно

Додано: 17.09.14
Як намалювати обличчя людини олівцем поетапно

Один з найважчих етапів в мистецтві малювання виступає зображення людини.

Перед початком зображення будь-якої частини тіла людини необхідно ознайомитися з певними рекомендаціями з точки зору професійних художників:

- спочатку слід обдумати у примірних пропорціях знаходження всіх параметрів;

- підстави для начерків слід взяти гостро наточенний простий олівець середньої жорсткості, який дасть можливість накидати тоненькі лінії;

- не видаляйте лінії нарису, поки не отримаєте ефект чіткого бачення необхідного результату;

- не забувайте про дотримання пропорцій;

- враховуємо такі особливості, що пропорції обличчя мають знизу загострену особливість форми, а зверху виразно округлену;

- намагайтеся як можна більше практикувати свої навички, чим більше часу ви приділите тренінгів, тим кращим чином у вас буде виходити передача необхідних емоцій і особливості міміки людини.

Як намалювати обличчя людини олівцем поетапно


Початковий етап зображення

Спочатку формуємо овал і виробляємо поділ його по лініях. Вертикальна особливість лінії рівно в центрі перетинає овал, а елементи горизонтальної лінії знаходяться наступним чином. Перша ділить обличчя трохи нижче нашої половини, а друга ще половину від решти нижній особливості обличчя. Точну розмірність виконати практично неможливо, так як параметри обличчя у всіх людей інсмідуальні .

Але основна суть даних ліній це зробити мітку зразкового розташування носа, а також приблизне розташування очей і губ. Не забуваємо , що зовсім скоро, ви повинні будете їх видалити, тому, занадто яскраво їх малювати не варто.

Далі формуємо орієнтовні гуртки на місцевості, де буде знаходитися ніс. А також додаємо лінії для ротової порожнини, і на половину шляху між носом і підборіддям. Необхідно також виконати лінію, яка визначає нижню губу, в широкому розмірі.

Як намалювати обличчя людини олівцем поетапно


Особливості елементів обличчя

Тепер плавно переходимо до процесу малювання очей. Їх розташування знаходиться вище носа. Зовнішні особливості країв носа говорять про розташування внутрішніх куточків очей.

Щоб правильно зобразити брови, рекомендовано зобразити ефект уявного очі над лівим оком. Така особливість дає можливість отримати більш правильне розташування брів.

При зображенні рота слід провести подумки дві прості лінії від внутрішніх країв очей вниз. Це буде зразковою величиною рота, при посмішці може представлятися трохи ширше.