Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як намалювати обличчя людини

Як намалювати обличчя людини

Додано: 17.09.14
Як намалювати обличчя людини

Один з найскладніших видів образотворчого мистецтва - портрет або зображення обличчя людини. Щоб створити малюнок правильно, нехай і звичайним олівцем, потрібно не тільки запастися терпінням, часом навчання, але і бути талановитим.

Як зобразити обличчя, якщо немає досвіду? Пізнати ази техніки малювання можна і самостійно, але починати потрібно з поетапного малювання звичайним олівцем. Може бути, вийде не з першого разу. Проте якщо є бажання, тоді в майбутньому ви намалюєте справжній портрет.

Як намалювати обличчя людини


Крок перший

Для початку на аркуші відзначаємо овал і ділимо його декількома прямими . Дві горизонтальні лінії: одна ділить овал нижче половини, а інша ще на половину ту частину, яка залишилася від нижній частині овалу. Вертикальну лінію потрібно нанести чітко по центру овалу.

Головна мета ліній, вертикальної - відзначити положення для носа, а нижня горизонтальна пряма положення носа і рота. Наносити прямі слід м'яко, щоб їх можна було легко стерти.

Крок другий

Відзначте невеликі рисочки на місці, в якому буде знаходитися ніс. Не забудьте намітити штрихи для рота, на проміжку між носом і підборіддям. Лінію, що позначає нижню губу потрібно намалювати більше.

Крок третій

Час для промальовування очей. Розташування внутрішніх куточків очей показують зовнішні краї носа. При промальовуванні слід враховувати наступний факт. Згідно анатомії відстань між очей дорівнює розміру одного ока.

Малювати брови слід з боку, що ближче до носа. Для того щоб визначитися з висотою, на якій будуть розташовані брови, потрібно подумки додати очей над цим оком.

Як намалювати обличчя людини


Крок четвертий

Цікавим питанням задаються всі художники, які роблять в мистецтві перші кроки, якої величини має бути рот? Від внутрішніх країв очей накресліть невидимі дві прямі вниз. Ці дві позначки і будуть позначати величину рота. Якщо людина посміхається, відповідно відстань буде трохи більше.

Крок п'ятий

На цьому етапі варто позбутися від усіх допоміжних прямих, які були намічені на папері. Ескіз завершений. Тепер настав час для фарб і тіней.

Крок шостий

Приділіть більше уваги деталям . Намалюйте форму підборіддя і вилиці. Якщо підборіддя вийшло сильним, а Ви малювали жінку, спробуйте зробити так, щоб віно було не таким твердим. В іншому випадку, жінка може бути схожа на чоловіка. Намалюйте чорні зіниці, додайте вії та повіки.

Останній крок додайте тіні, саме вони надають малюнку обсяг і роблять його реалістичніше.