Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як намалювати графіті на папері

Як намалювати графіті на папері

Додано: 17.09.14
Як намалювати графіті на папері

Графіті - популярний вид вуличного мистецтва, що передбачає нанесення малюнків на стіни. Щоб навчитися мистецтву графіті (стати райтером) потрібно чимало часу. Тому перш ніж ви почнете наносити зображення на стіни, потрібно спробувати свої сили олівцем на папері. Адже навіть самі досвідчені райтери починають з ескізів, так вони продумують кольору, окремі деталі, штрихування.

Стоячи біля стіни з балончиком фарби, непросто з ходу взяти і намалювати вигаданий абстрактний малюнок. Але коли в руках є готовий зразок, здійснити задумане ставати набагато простіше.

З чого почати?

Перш ніж ви почнете створювати свій малюнок, познайомтеся з роботами визнаних художників-граффітистів. Уважно вивчіть їх творіння, зверніть увагу на нюанси, постарайтеся вловити основні прийоми.

Для початку можна копіювати потрібний стиль малювання. У будь-якому разі, поступово ви виробите свій оригінальний, неповторний підхід. Зразки робіт іменитих райтерів можна без зусиль знайти в інтернеті.

Як намалювати графіті на папері


Необхідне оснащення

Для роботи над ескізами вам буде потрібно: цупкий папір А4 або звичайний альбом для малювання, кольорові та прості олівці, стірательная гумка, гелеві ручки, фарби, пастель, маркери, фломастери - в залежності від ваших уподобань.

Перші малюнки

Що намалювати спочатку? Зазвичай всі починають з двомірних зображень. Пізніше, коли набереться достатньо досвіду, можна спробувати надати своїм графіті обсяг. Для початку спробуйте зобразити літери алфавіту. Наприклад, намалюйте своє ім'я або псевдонім, тобто унікальну підпис для ваших майбутніх графіті.

Найпростішим і найпоширенішим стилем зображення букв вважається бабл (бульбашки). Зміст його зрозумілий з назви - такі літери округлої форми і нагадують бульбашки. У самій написи повністю відсутні гострі кути.

Крім імен, у графіті найчастіше виконуються невеликі написи - одна з найважливіших складових даного виду мистецтва. Звичайній людині деколи складно розібрати ці написи, оскільки слова в них заховані в складні для сприйняття форми.

Як намалювати графіті на папері


Композиція

Перш ніж приступити до малювання, не забудьте правильно розташувати малюнок. Композиція в графіті вкрай важлива. Розташувавши малюнок в центрі листа, ви точно не помилитеся.

Якщо малюєте олівцем, спробуйте поекспериментувати з силою натискання. Коли малюнок олівцем буде закінчений, можна обвести всі контури гелевою ручкою. А всередині контуру зробити штрихування.