Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як намалювати троянду відео

Як намалювати троянду відео

Додано: 17.09.14
Як намалювати троянду відео

Напевно, важко відшукати прекрасніше квітка, ніж особливості троянди. Троянда завжди викликала і викликає захват, не дарма троянди виступають як символ вираження власної любові і симпатії. Не зсмований, що більшість бажають навчитися процесу зображення троянди. Щоб це зробити, не потрібно докладати велику енергію.

Перше що необхідно - це уважне вивчення, зовнішній вигляд квітки і листя, особливості його форми як простою або складною.

Важливо також провести аналіз розташування пелюсток троянди і прийти до уточнення конкретних нюансів, які впливово реагують на особливості форми.

Вивчіть поглиблено деталізацію , тобто зубчасті краї, особливості прожилок або вирізів, а також всі ті невеликі особливості, які роблять троянду оригінальною і красивою. Процес зображення троянди не важкий, якщо виконувати його послідовно.

Як намалювати троянду відео


Процес зображення

Коли з особливістю способу ви безумовно ознайомилися, то слід заснувати його чорнову варіацію, після чого поміняти режим складності прорисовивания. Все необхідно починати з найпростіших форм .

Лінії споруди необхідно прибрати за допомогою ластику, після чого виявлене зображення необхідно обвести звичайну контурну лінію. Потім додаємо певні деталі квітки і залишаємо на зображенні лише те, що дасть можливість заснувати троянду кращим чином.

Перед створенням початкового етапу слід розташувати троянду навпроти джерела кольору такою методикою, щоб особливості світлотіньових плям виділялися найкращим чином.

Як намалювати троянду відео


З чого починати малюнок

Спочатку визначаємо, яким чином буде обладнаний малюнок, який буде її розташування, враховуючи горизонт, визначити форму та розміри її складових елементів. Деякі пелюстки і листя троянда знаходяться ззаду, і тому їх видимість буде часткова.

Рекомендовано зробити невелику кількість начерк троянди з різних сторін. Оберіть ту сторону, де ваша квіточка буде виглядати найкращим чином. Якщо бутон троянди матиме важку конструкцію, то важливо вірно вказати його пропорційність .

Для цього слід вивчити те, як елементи листя, стебла та бруньки виробляють співвідношення один з одним по розмірності і величиною.

Тепер, коли сама соковита сторона квітки троянди обрано, можна починати процес зображення. Не варто відволікатися на різні деталізації, і більше всматриваетесь на квітку.

Бажано під час такого процесу стояти струнко, якщо постійно рухатися, то ви не точним чином отримаєте особливості троянди.