Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як намалювати серце

Як намалювати серце

Додано: 17.09.14
Як намалювати серце

В передчутті прекрасного свята День Святого Валентина закохані парочки бігають за різними подарунками, щоб в черговий раз зсмувати коханих людей.

Адже ще в давні часи серце виступало як символ любові. Навіть у християнській особливості серця Ісуса, яке оповите терновим вінком, означає безупинну любов Бога до кожної людини. Але зображують його у спрощеній формі, не за образом справжнього людського серця.

В першу чергу необхідно зробити яйцеобразную форму для серця і додати вертикальну лінію в центрі. Як тільки це буде виявлено, зображуємо елементи крил, які мають вигляд начерк рогів лося.

Як намалювати серце


Особливості малювання

Далі виробляємо витягування пір'я на кожному елементі крила. Слід переконатися в тому, що форма кожного крила являє собою витончену особливість, яка ідентична сусідніми.

Після цього зображуємо форму серця, що досить просто. Це лінії з двома наполовину овалами і особливим трикутником, який знаходиться внизу.

Далі ми завершуємо процес ескізу ангельських крилець. Як тільки ви завершите дану дію, можна сміливо починати малювати круглу форму ореолу, а потім особливість в'ється стрічки .

Додаємо трохи пуху на крилах, і після закінчення виробляємо видалення допоміжних ліній і форм і, в кінцевому рахунку, обводимо контури особливістю жирної лінії, щоб повністю завершити цю частину образотворчого процесу.

Як намалювати серце


Завершальний етап

У завершальному етапі присутня свобода вибору, тут можна в повному обсязі включити здатності власної фантазії.

Можна прикрасити зроблений малюнок кольоровими олівцями. Зазвичай прийнято зображати серце червоним, німб жовтого відтінку, крильця блакитним кольором, але знову ж таки, тут немає перешкод, ви можете тут виявити обличчястий стиль , що дуже навіть похвально.

Якщо ж ви зобразили серце на папері, то рекомендується застосовувати фломастери чи фарби, а для особливо цифрового зображення, яке виконано на технологічної особливості, потрібно будь-яке графічне програмне забезпечення.

В останній варіації відбувається невелике спрощення та надання примочки обсягу, тобто градієнт кольоровості легко допоможе отримати необхідний результат.

Як вже стало ясно, що необхідно досить уважно поставитися, опрацьовуючи текстури зображення. Адже саме від них залежить результативність і якість вашого твору мистецтва.