Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як малювати обличчя

Як малювати обличчя

Додано: 17.09.14
Як малювати обличчя


Люди частим чином роблять помилкові повороти, прагнучи добре зобразити обличчя. Помилки відбуваються із-за того, що не до кінця уявляють собі особливості пропорцій обличчя.

Пропорції є співвідношенням розміру та місця розташування різних частин тіла між собою. Коли художник прагне заснувати ефект реалістичності портрета, дуже важливою особливістю при такому етапі виступає зображення пропорції обличчя правильно.

Для цього є формула, за допомогою якої легким чином розставити частини обличчя вірним чином . Така формула зуміє допомогти кожному навчитися процесу перегляду і порівняння.

Займаючись процесом створення малюнка відповідно до цієї формули, ви повинні будите уважно спостерігати за всіма рисами обличчя, зображуваної обличчя, проводити порівняльну і аналізує характеристики , далі зображати те, що перед вашими очима.

У кінцевому підсумку у вас утворюється повноцінний портрет, і всі риси обличчя будуть відповідати реальності.

Як малювати обличчя


Початковий етап зображення обличчя

У першу чергу потрібно грамотним чином зобразити коло, позначивши місцевість, де буде розташовуватися череп людини. Далі проводимо пряму лінію вниз з самої вершини кола в центрі, щоб вона за характеристикою довжини була в два рази більше нашого кола.

Тепер, стартуючи від самого низу цієї прямий, проводимо дві лінії до країв гуртка, започатковуючи тим самим форму людського обличчя, особливості підборіддя і щік.

У чоловічої статі риси обличчя мають кутасту форму, а у жінок вони більш м'які і плавні.

Варто підкреслити факт, що голова людини не відповідає формі яйця, а також немає схожості з овалом. Тому до процесу форми слід поставитися більш уважно.

Далі ми відзначимо середину намальованої фігури, і ця лінія виступить очної лінією, на якій будуть очі.

Лінія, на якій знаходиться ніс, утворюється у центрі між лінією очей і нижній частині підборіддя. Від внутрішніх кутів очей проводимо лінії аж до лінії носа. При цьому ми зуміємо визначити краю останнього.

Як малювати обличчя


Завершальні особливості обличчя

Лінія рота повинна знаходитися в центрі між лінією носа та краєм підборіддя. Дана лінія покаже місцевість, де верхня частина губи стикається з нижньою частиною.

Вуха повинні розташовуватися між лінією очей і лінією носа, для цього виробляємо мітки місцевостей, куди впираються кути очей людини і де завершується його ніс.

Особливості шиї розподіляються від нижнього краю вух. Для того, щоб зобразити волосся на голові, слід прокреслити зовнішню лінію волосся.