Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як намалювати зайця олівцем поетапно

Як намалювати зайця олівцем поетапно

Додано: 17.09.14
Як намалювати зайця олівцем поетапно

Як відомо, одне з найулюбленіших занять більшості дітей це малювання, і майже кожна людина протягом певного часу свого життя (найвірогідніше в дитинстві) мріяв стати художником: взяти пензель та фарби і впевненими рухами руки малювати красиві картини. Посмившись на малюнки завершені, ми зазвичай думаємо, що самі не здатні малювати на такому рівні. Так це насправді? Посміться на цього кролика: як ви думаєте, можете намалювати?

Виявляється, що малювати на досить високому рівні (тобто, реалістично) не така вже важка справа, якщо знати деякі маленькі секрети.

А самий головний секрет художників-початківців (або майбутніх майстрів пензля ?) в тому, що вони не малюють картину цілком, а розбивають її на частини і геометричні фігури. Давайте застосуємо це саме при малюванні зайця.

1-ий крок. І так, першим ділом розбиваємо зайчика на частини (ну, не сокирою, звичайно, а всього лише подумки ?). Ці частини повинні бути овальної і круглої форми (як показано на Рис. 1), тобто для кожної частини голови, вух, шиї, тулуба і ніг, малюємо окремі овали, щоб для нас було максимально легко і зручно продовжити роботу. Як бачимо, більшу частину малюнка займає тіло зайчика, а овал для задніх ніг досить великий, тому що задні ноги у кролика добре розвинені і за розміром більше передніх. Вуха малюємо у вигляді більш натягнутих овалів.

Як намалювати зайця олівцем поетапно


2-ий крок. В області передніх ніг також можемо малювати кола, але меншого розміру: вона становить приблизно 20 відсотків овалу тулуба (тобто, менше на п'ять разів). На голові малюємо два маленьких кружечка - в середині з верху для очей, а спереду - для носа (Рис. 2). Трошки поправляємо передні лапи.

Як намалювати зайця олівцем поетапно


3-ий крок. Тепер будемо деталізувати. Навколо мордочки і вух робимо більш жирну обведення. Овальні кола, намальовані на першому етапі, поступово починаємо видалити. Кінцівки теж обводимо жирною лінією. І для того, щоб «оживити» зайця, малюємо зіниця всередині ока (Рис. 3).

Як намалювати зайця олівцем поетапно


4-ий крок. Малюємо вусики і показуємо шерсть легкими штрихами (Рис. 4). Ніс і рот (а також зіницю) показуємо чіткіше, але залишаємо їх світліше всього малюнка (зіниця, звичайно, буде чорним). Після того, як малюємо хвіст, залишається додати деякі невеликі деталі (наприклад, внутрішню область вух), щоб наш заєць став «справжнім».

Як намалювати зайця олівцем поетапно


5-ий крок. У завершальному етапі стираємо все орієнтовні лінії і у відповідних місцях додаємо тіні (Рис. 5), щоб збільшити реалістичність зайчика.

Як намалювати зайця олівцем поетапно