Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як намалювати пейзаж

Як намалювати пейзаж

Додано: 17.09.14
Як намалювати пейзаж

При малюванні природи необхідно враховувати кілька важливих моментів. Щоб правильно і красиво промальовувати передній план необхідно правильно користуватися кількома ключами.

Як намалювати пейзаж


Перше - це річки, дороги, стежки або береги річок, які розташовуються на передньому плані, відводять очі від країв картини до середнього і дальнього планів.
Друге - це навіть якщо на картині не спостерігається видимого краю або стежки, які здатні ввести в картину, можна скористатися штрихами, які будуть означати поверхню землі.

Як намалювати пейзаж


Таким чином, можна використовувати траву. Наприклад, в одних місцях намалювати її досить високою, щоб за допомогою її зв'язати передній і далекі плани. Це може бути галька на березі або піщані горбки. У випадку якщо ви вирішили малювати воду, то обов'язково повинні бути присутніми хвилі. Все це відмінно розбиває пейзаж і відводить погляд до дерев на задній план.

Можна спробувати витягти користь з таких форм, які загороджують одна іншу. Це дозволяє передати відчуття простору природи і пейзажу, які ви малюєте. Після цього можна переходити до деталей - камені, галька, кущі, дерева, трава, горбки й інші елементи пейзажу.

Що стосується техніки малювання тими чи іншими фарбами, то можна сказати наступне. Для початку ви повинні досить чітко уявляти собі, що повинне у вас вийде в кінцевому результаті. Тому перед тим, як почати малювати фарбами слід спочатку нанести малюнок олівцем. При цьому необхідно використовувати тільки тонкі і легкі лінії. Олівець для цієї мети буде потрібно середньої твердості, так як м'який олівець при взаємодії з водою може розпливтися і залишити на малюнку некрасиві брудні плями.

При нанесенні акварельної фарби на папір, кисть повинна немов пурхати, легко і без натиску, як метелик. Аркуш паперу тримається похило. При цьому стікає вниз забарвлена вода покриває поверхню зображення соковитим тоном.
Надлишок води слід видаляти знизу спеціальної пензлем. Якщо цього не робити, то малюнок буде безнадійно зіпсований некрасивими розлученнями.

Що стосується гуаші, то фарба ця має хорошу щільність. Тому при малюванні це слід враховувати. Якщо нанести її надто густо, то надалі вона потріскається і відлетить. Крім того, гуаш при висиханні стає трохи світліше, тому при малюванні вибирайте кольори на пару тонів темніше.

І звичайно, неодмінно має бути натхнення, яке дозволяє творити прекрасне.