Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як малювати олівцем

Як малювати олівцем

Додано: 17.09.14
Як малювати олівцем

Якщо ви бажаєте навчитися малювання цих гарних портретів, застосовуючи при цьому простий олівець, то ви цього досягнете дуже швидко.

Основна суть малюнка полягає в тому, що основа будь-якого виду малюнка завжди розкидане на кілька частин. Ці частини плавним чином змінюють один одного і поступово перед поглядом з абсолютно білого і чистого аркуша проявляється прекрасний і реальний портрет.

Щоб ставало легше в подальшому використовувати простий олівець на практиці, рекомендовано спочатку, ознайомитися з теоретичними навичками володіння простим олівцем, таким чином, ви в повній мірі ознайомитеся з різними секретами і нововведеннями , які застосовують відомі світові художники в своїй практиці.

Деяким може здатися важким такі методики, але не все так складно, як здається. Більшість тренінгів з малювання мають близько тридцяти етапів, де всі детализовано описано.

Як малювати олівцем


Правила застосування олівця

Лінії, які ґрунтуються на кожному етапі зображення, повинні виступати більш щільні, ніж інші, для того, щоб комфортніше провосмся орієнтир.

Уважним чином без натиску намалюйте перший контур, використовуючи олівець. Другий контур додаємо до першого також без натиску і ретельно. Третій елемент зображуємо прямо вгорі перших двох контурів.

Багато зсмуються, що при таких легких стадіях потрібна така уважність, але це насправді досить важливий аспект , так як помилкові ситуації можуть негативно вплинути на подальше життя вашого портрета.

Коли художник проводить срисовку, необхідно стежити не тільки за особливістю напряму ліній, але і за відстанню між ними, необхідно максимально досягти бажаного ефекту.

Як малювати олівцем


Рекомендації для початківців

Після виконання первинних кількох нарисів, навіть якщо художнику здається вірним, було б добре переглянути свою роботу уважно в дзеркальному відображенні.

У ньому буде відображено будь-яке спотворення, яке було допущено. Тому корисним було б зайнятися тренуванням, зображуючи овальні і круглі елементи, для того, щоб змусити олівець рухатися в необхідної спрямованості.

Чим більше початківець художник зверне увагу на свої практичні навички, тим краще буде рухатися олівець. Олівець повинен бути м'яким або середньої твердості.

Сучасні методики вивчення мистецтва дають енергійну і зухвалу методику, завдяки яким початківці художники стали професіоналами.