Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як навчитися малювати 3d малюнки на папері олівцем

Як навчитися малювати 3d малюнки на папері олівцем

Додано: 17.09.14
Як навчитися малювати 3d малюнки на папері олівцем

Дана різновид мистецтва стала досить популярна останнім часом по всій планеті. Форма є елементом мистецтва, яке показує якість робіт форма 3 d.

На своєму малюнку, можливо, заснувати ілюзію тривимірного варіанту за допомогою іншого елемента мистецтва, який називається обсяг.

Обсяг прямо залежить від особливостей діапазону темного кольору до світлого кольору, або, говорячи простою мовою, залежить прямим чином від тіньової особливості .

Об'єкти в тривимірному форматі виробляють покидьок тіні в місцевості, які визначають елемент світла.

Як навчитися малювати 3d малюнки на папері олівцем


Поради створення

Перед стартом основи тривимірного зображення, художникові необхідний певний період часу для повного вивчення об'єкта, який ви зібралися зображати. Тобто, є його особливості форми, обсягу тіньової характеристики.

Для того щоб більш поглиблено зрозуміти, що являє собою тінь, необхідно встати під прямим джерелом світла прямо біля дзеркала і звернути увагу, що тінь засновує образ об'ємності, що тіні можуть бути присутніми під носом і на інших елементах.

Також звертаємо увагу на природне середовище . Стовбурова особливість дерева завжди ближче до центру буде темнуватий, ніж у крони - це також є яскравий приклад тіні.

Як навчитися малювати 3d малюнки на папері олівцем


Інструктаж по створенню

Ескіз зображення заснувати досить просто. Створіть собі чіткий план дій, де конкретні об'єкти будуть розташовуватися на сторінці, але не варто забувати, що це є картою і першим етапом створення 3D зображення на папері.

Такий ескіз буде показувати форму об'єктів так само, як справжня карта показує певну місцевість.

Далі необхідно визначити положення джерела світла. Художнику потрібно тільки знати про його розташування, щоб вірно спорудити тінь. Частина об'єктів, які знаходяться поблизу від джерела світла, будуть набагато світліше, ніж ті, які утворюються далі - це дуже важлива особливість .

Зображуйте тінь з обережністю у тих елементах, які містять середньо рівневе затемнення. Завжди можливо зайнятися їх доопрацюванням, зробити їх темніше, але освітлювати їх проблемно.

Рекомендовано намагатися робити картину в шарах, тобто в першу чергу маску тіні, а потім виробляємо затемнення за вашим смаком.

Поговоримо про найтемніших областях глибокій тіні. Намагаємося робити їх в якості нечітких обрисів самої тіні для ефекту реалістичності. Далі застосуємо ластик для заснування додаткового підсвічування.