Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як намалювати ведмедика

Як намалювати ведмедика

Додано: 17.09.14
Як намалювати ведмедика

Сьогодні ви ознайомитесь з тим, як зобразити ведмедика, застосовуючи лише звичайний простий олівець. Даний персонаж є одним з найулюбленіших більшістю людей, і це не просто так, адже такий плюшевий ведмедик є уособленням такого почуття як любов і симпатію.

Наведемо приклад всіма відомого ведмедика по імені Тедді . Чому ж його так прозвали? Такий іграшковий ведмедик, заснований з м'якого матеріалу. Заснували його в Америці та Західній Європі. Саме там прийняли називати teddy bear, якого традиційно асоціюють з ім'ям одного з президентів Америки.

Зовсім швидко і в інших країнах його почали називати Тедді. В даний момент часу активно зростає величезна субкультура Тедді, з'являється велика кількість колекціонерів і шанувальників даного персонажа. У такого виду увдлечения навіть з'явилася оригінальна назва арктофилия. Наклейки або сувеніри, можливо, знайти в будь-якому супермаркеті або кіоску.

Самий перший такий герой утворився у 1902 році , коли геніальний художник, якого звуть Ріхард, став засновником першого ескізу плюшевого героя, а його тітонька зайнялася зшивкою першого примірника.

З тих пір пройшло достатньо часу, щоб Тедді поміняв свій вигляд.

Як намалювати ведмедика


Особливості зображення

В першу чергу ділимо аркуш по лінійці навпіл. Малюємо чотири кола, залишаємо смугу від діагоналі на верхньому гуртку. Можна на двох вертикальних кутах застосувати циркуль.

Далі вирівнюємо кола, виробляємо потовщення лап, доробляємо вуха, проводимо місцевість для рук і носа. У центрі діагоналі верхнього гуртка формуємо дві паралельні прямі, відстань яких один або пів сантиметра, і переходимо до процесу очей.

По вертикальній лінії засновуємо закруглені лінії, які показують, що наш персонаж не плоского складання, а круглого . Виробляємо зшивання зображених контурів у ніг з першим варіантом гуртків.

Далі робимо волосся на тілі ведмедика. Виробляємо обведення контурів. Видаляємо всі зайві лінії, доробляємо наше зображення. Надаємо сіру кольоровість. Формуємо загальний фон, розмальовуємо нашого персонажа, і ось в принципі наш герой готовий.

Як намалювати ведмедика


Факти про ведмедика

Тедді є найвідомішим на сьогоднішній момент мультяшний герой. Його зображення можна виявити в будь-якому місці - на красивих листівки з привітаннями, на одязі, сумках або на посуді.

Велику різновид оригінального ведмедики ви побачите в іграшкових магазинах. У таке прекрасне творіння неможливо не закохатися, воно вразить будь-якої людини наповал.