Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як малювати портрет

Як малювати портрет

Додано: 17.09.14
Як малювати портрет

Завдяки регулярній практиці кожна людина зможе ознайомитися з пропорціями людської голови, дізнається, як професійно працювати із засобами для малювання в якості олії, пастелі, олівці і вугілля.

Застосування сітки для вірної побудови голови та уточнення пропорційності особливо прийнятно для художників-початківців. Незважаючи на різні особливості осіб, головні пропорції використовуються практично для кожної раси.

Голова анфас має такі особливості: п'ять клітин по горизонтальній стороні на сім клітин по вертикальній стороні. У горизонтальній стороні ширина очі повинна становити 1/5 всій особливості ширини голови і прирівнюється до одній клітці.

Відстань від фактури голови до зовнішнього кута ока прирівняне одній клітці. Ширина очного яблука також одно одній клітці. В одну центральну клітинку у вертикалі відбувається вписування носа, а також особливості лінії підстави підборіддя.

У вертикальній шкалі очі розташовуються в центрі всієї голови, лінія волосся займає одну клітину від верхньої межі голови, ніс півтори клітини вниз від рівневої характеристики очей. Межа нижньої голови розташована однією клітиною вгору від нижньої особливості підборіддя, особливості вух - від кінчика носа до брів визначаємо дві клітини.

Як малювати портрет


Особливості рис обличчя

Ніс виступає набагато сильніше, ніж інші риси обличчя, щелепа повинна бути не більше ніж лоб. Вухо розташовується значно далі, ніж серединна лінія профілю. В даному ракурсі лінія ротової порожнини досить коротка.

Дальній очей засновує вид укороченою форми, якщо порівнювати ближній, так як ми не зможемо побачити його внутрішній кут. Дальня половина рота повинна бути коротше, ніж ближня. Такі ж параметри відносяться до особливостей брів.

Як малювати портрет


Альтернативний метод портрета

При такому методі необхідно почати з центральної лінії, яка ділить особа на дві симетричні особливості. Потім щодо неї виходять риси обличчя до зовнішніх кордонів.

Цю методику використовують професійні художники і чайники .
Для виконання даної методики потрібне положення в три чверті системи обігу. В першу чергу проведемо на аркуші паперу вертикальну пряму лінію, а далі з допомогою двох легких зарубок визначимо загальну висоту голови.

Далі намалюйте формулювання очей і бровние дуги, спостерігаючи за правильними співвідношеннями.

Не пропустіть правильність того, що близький до вас очей буде більшого далекого очі. Далі необхідно визначити точку перетину дальньої дуги бровной, включаючи контур обличчя. Тепер плавно переходимо до носа, а потім уточнюємо висоту вуха, яка практично ідентична відстані між заснованими лініями очей і носа.