Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як малювати людину павука

Як малювати людину павука

Додано: 17.09.14
Як малювати людину павука

Зображення з людиною павуком залучають більшість людей динамічністю і соковитістю. Звичайним чином зображення такого роду виступають гарною темою для вашого робочого столу комп'ютерної системи, але не скрізь їх можна завантажити в безкоштовному режимі.

Але існує альтернативний варіант - це самостійно зобразити за особливою методикою створення людини павука, спочатку застосував простий олівець, а потім кольорові олівці.

Зобразити людини павука досить важко. Крім правильних форм тіла, які передають гнучкість і динамічність героя, необхідно ще точним чином зобразити досить важкий костюм персонажа, який покритий павутиною.

Як малювати людину павука


Особливості створення малюнка

Починати необхідно зображати з нанесення контурів тулуба, рук, ніг і голови. Необхідно також прагнути витримувати пропорційність, так як від отриманого вами контуру, буде залежати майбутнє кінцевого результату малюнка.
Якщо вам важко правильно нанести контур, можливо, застосувати принтер для першої задачі.

По контурах починаємо малювати контури тіла людини павука. Даний етап є досить легким, найголовніше правило - це не заснувати обриси занадто худими або товстими.

Дві руки і ноги повинні мати ідентичний, не забувайте про пропорційність, зображуючи форми. Типові невідповідності дуже сильно кидаються в очі.

Після правильного зображення форми тіла людини павука, непотрібні контури необхідно прибрати і якщо потрібно, провести виправлення з допомогою олівця. На наступних етапах робити дану особливість буде складніше.

Як малювати людину павука


Деталізація малюнка

Очі нашого персонажа розташовані під маскою, і вирізи представлені у вигляді трикутних форм. Взуття у нього відсутня, але є розділяє лінія. Зобразіть на такому етапі опуклу м'язову масу грудей, а також розділяють лінії костюма, розташовані на руках героя.

Ось тепер ми прийшли до останнього етапу - етап зображення костюма. Костюм являє собою сітку павутиння, необхідно лише повторити даний малюнок на костюмі. Причому зображення сітки, буде присутній, тільки на руках, грудній клітці та голові персонажа і трохи на ногах. Інша частина костюма без малюнка, її можна просто заштрихувати звичайним олівцем.

Якщо ви не захотіли штриховане просто весь малюнок, можна зробити його більш живим і яскравим з використанням кольорових олівців. Якщо зобразити його в сидячому стані на даху, то у вас вийде кадр з фільму.