Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як малювати маму

Як малювати маму

Додано: 17.09.14
Як малювати маму

Досить часто першу фразу, яку говорить у своєму житті людина, представляється слово Мама - сама добродушна, найпрекрасніша, сама турботлива, такі слова кожна дитина твердить про свою маму.

Коли дитина вирішує намалювати свою маму, вони прагнуть намалювати її якомога красивіше для отримання чудового результату.

Зображуючи зайця або ведмедя, молоді художники не сильно намагаються намалювати їх добре. Але це і логічно, адже маму обожнюють більше всіх на землі. Значить необхідно навчитися малювання найдорожчого, що у нього є.

Для того щоб приступити до малювання зображення, необхідно олівець, один альбомний аркуш і пере гумка.

Як малювати маму


Особливості малювання мами

У першу чергу потрібно обрати конкретну позу для малювання мами. Так як зазвичай мами завжди зайняті і не сидять без діла, то й на малюнку можна зобразити її за особливим заняттям. Всі знають, що мама є самим кращим професіоналом у кулінарних завдання, тому можна спробувати зобразити її при варінні смачного і поживного обіду.

В самому центрі аркуша потрібно зробити олівцеві начерки. Намалюйте овал, який прийме злегка нахил у бік, потім займіться проведенням лінії очей, рота і носа, а потім проведіть контури маминої зачіски.

Внизу можна накреслити лінію тулуба, яка вам зможе допомогти при остаточному варіанті малюнка. На ній зобразіть талію. Руки слід малювати за допомогою трохи загнутих дуг. Далі потрібно відзначити кордону маминого одягу, і провести лінії ніг.

Щоб точно знати, як малювати маму, прийнято завжди тримати в голові мамин образ, тому, що у всіх мами різні, тому ви будете інсмідуально малювати зачіску своєї мами, її зростання, а також колір очей.

При малюванні рук, потрібно чітким способом відобразить лінії пальців, потім можна намалювати половічок, і надіти на маму красивий фартух. Якщо є бажання, можна гарно розмалювати портрет з допомогою кольорових олівців.

Як малювати маму


Як намалювати тумбу

Для створення тумби, на якій зазвичай проявляється процес готування різних блюд, досить буде зобразити куб. Високу грань куба розділіть на частини за допомогою двох ліній, таким чином, місцевість їх перетину буде центром для каструлі.

Власне посуд можна зробити як об'ємного циліндра . Для додання об'ємності предмета, необхідно верхню частину каструлі намалювати овальним чином.

Тепер контури тумби слід виділити більш насиченими лініями, і доробити ручки на двері і шухляді, де зазвичай ставлять кухонні інструменти.