Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як намалювати собаку олівцем поетапно

Як намалювати собаку олівцем поетапно

Додано: 17.09.14
Як намалювати собаку олівцем поетапно

Навчитися малювати може кожен. Для цього необхідно взяти папір, олівець, ластик і підключити уяву. Спробуйте почати з собаки. Присміться до неї уважніше і спробуйте зобразити на папері. Познайомившись із тим, як намалювати собаку олівцем поетапно, ви легко впораєтеся з цим завданням. Існують різні спобличчя малювання собаки, їх можна поділити на три групи:Собака умовно представляється у вигляді набору геометричних фігур. Найчастіше для цієї мети використовують овали.
Зображення собаки "копіюється" на сітку. На аркуші паперу малюється сітка, і портрет собаки відновлюється по осередках сітки. Так зазвичай малюють голову собаки.
Використання холодної техніки". Ця методика дозволяє отримати досить схоже зображення вашого улюбленця.
Малюємо цуценя.
Це найпростіший малюнок. За основу візьмемо овали. Починаємо малювати дуже тонкими лініями твердим олівцем.

 • Намалюйте два овалу. Один, менший, буде головою. Під ним розташуйте овал-"тулуб".
  Третій намалюйте овал у місці з'єднання овалу - "голова" і овалу - "тулуб". Цей овал допоможе намалювати морду цуценя і вуха. Назвемо його овал - "морда".
  Намалюємо овали "лапи". Розташуйте чотири овалу на нижній лінії овалу - "тулуб". Два центральних овалу перетворяться на передні лапи, бічні овали в задні лапи.
  Відтворимо лапи. Проведемо лінію від лівої точки перетину овалу - "морда", овалу - "тулуб" і овалу - "голова" вниз до перетину з овалом "передня лапа", відтворимо овал - "передня лапа" і піднімемо лінію вгору. Ми намалювали ліву лапу. Таку ж операцію зробимо для правої лапи. Відтворимо овали задніх лап.
  Намалюємо вуха. Тонкою лінією намалюємо ліве вухо у вигляді витягнутого овалу, прикріпленого до овалу - "голова" верхньою частиною. Нижня частина овалу - "вухо" стосується овалу - "тулуб". Таким же чином зобразимо праве вухо.
  Намалюємо ніс. У верхній точці овалу - "морда" намалюємо маленький овал - "ніс".
  Намалюємо рот. Через лінію з'єднання овалу - "голова" і овалу - "тулуб" намалюємо усміхнений рот, куточки рота підняті догори.
  Зітремо зайві лінії. М'яким олівцем відтворимо контури, намалюємо очі і брови.
  Розфарбуємо малюнок аквареллю.  Як намалювати собаку олівцем поетапно

  Використовуємо метод "холодної техніки".

 • Беремо чорно-білу фотографію собаки.
  На звороті фотографії густо заштриховуємо олівцем область морди.
  Під фотографію підкладаємо лист акварельного паперу і щільно скріплюємо з фотографією.
  Кульковою ручкою ретельно прочерчиваем лінії голови, обводимо очі, ніс, язик, вуха. На папері чітко промальовуватимуться контури голови собаки.
  Малюємо тіні, виділяємо темні місця, розфарбовуємо аквареллю.
  Малюнок готовий.
  Ви можете показати дитині, як намалювати собаку олівцем поетапно. Малювання зміцнює кисть малюка і формує дрібну моторику.Среди гостей на вечірці можна провести веселий конкурс на тему, хто краще намалює собаку.