Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як схуднути за допомогою активованого вугілля

Як схуднути за допомогою активованого вугілля

Додано: 17.09.14
Як схуднути за допомогою активованого вугілля

На сьогоднішній день придумано безліч дієт, однак, якщо ваш вибір впав на активоване вугілля, то ця стаття саме для вас.

Яким чином можна схуднути за допомогою активованого вугілля

По суті справи, активоване вугілля є одним з лікарських засобів , що утворюються за допомогою сировинної обробки, причому, думки з приводу того, худнуть люди при його застосуванні, істотно розділяються. Адже багато хто з нас вважають, що схуднути за допомогою чарівної пігулки просто неможливо - він всього-навсього здійснює очищення організму.

Однак не будемо про сумне, та розберемося з тим, яким чином можна схуднути за допомогою активованого вугілля.

Як схуднути за допомогою активованого вугілля


Спосіб перший - очищення організму за допомогою активованого вугілля»

Існує думка, що за допомогою вугілля можна схуднути, якщо протягом десяти днів пити тільки воду, запиваючи їй прийняту з ранку таблетку активованого вугілля. Однак такі ж результати ви отримаєте і тоді, коли будете пити воду, не беручи вугілля при цьому. Адже не отримуючи підживлення з поза організм починає спалювати жир, що приводить до надмірної ваги.

Виходить, вугілля знову програє? Зовсім ні. Посміться, скільки ще існує способів, які доводять його ефективність при схудненні.

Спосіб два - «дев'ять таблеточек вугілля»

Випивайте за дев'ять таблеток активованого вугілля у день, попередньо розділивши їх на три частини, за годину до прийому їжі, і ви обов'язково схуднете.

Спосіб три - «пийте вугілля за кількістю кілограмів, наявного у вас ваги»

Випивайте щодня кількість активованого вугілля, рівне кілограмам вашої ваги. Так, наприклад, якщо ваша вага становить сімдесят кілограмів - випивайте по сім таблеток активованого вугілля в добу. Зважаючи на те, що спочатку такої дієти випивати таку кількість таблеток фізично складно, намагайтеся пити по три або чотири до тих пір, поки організм до цього пристосуватися.

Як схуднути за допомогою активованого вугілля


Спосіб чотири - «пийте по дві таблетки на день з ранку на голодний шлунок»

Вживайте по дві таблетки активованого вугілля вранці натщесерце, і результат перевершить всі ваші очікування.

Наостанок можна сказати, що плюсом такої дієти можна вважати відсутність необхідності виснажувати себе тривалими, стомлюючими і важкими вправами і гімнастикою, ну а мінусом - те, що активоване вугілля заважає засвоюватися деякими вітамінами та поживними речовинами, а також викликати тривалу діарею.