Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як прибрати живіт чоловікові

Як прибрати живіт чоловікові

Додано: 17.09.14
Як прибрати живіт чоловікові

Напевно, ніхто не стане заперечувати той факт, що чоловічий живіт повинен бути міцний і підтягнутий. Однак що робити тим, хто не відповідає загальновизнаним нормам краси і привабливості? В першу чергу - не засмучуватися. Існує безліч способів позбутися від зайвих жирових відкладень на животі, причому, про деяких з них ми і поговоримо в даній статті.

Правильно харчуйтеся

Правильне і здорове харчування - це те, про що в першу чергу варто задуматися тим, хто вирішив схуднути. Однак це зовсім не означає, що потрібно стрімголов кидатися у вир новомодних дієт. Краще виходом в даному випадку буде звернення до лікаря-дієтолога. Чому? Все просто. Організм кожної людини унікальний , а тому вимагає інсмідуально підібраних методик схуднення.

Таким чином, вам потрібна своя особлива дієта, а дієта, викладений в Інтернеті, цілком може нашкодити.

Як прибрати живіт чоловікові


Займайтеся спортом

Другою умовою успішного позбавлення від живота є фізичне навантаження. Не забувайте про зарядці. Запишіться до хорошого тренера в спортзал і поясніть поставлене перед вами завдання. У тому випадку, якщо тренер - фахівець своєї справи, результат буде помітний вже через кілька тижнів.

У тому випадку, якщо ви з якихось причин не бажаєте займатися у фітнес-клубі, зверніть увагу на вправи, призначені для виконання в домашніх умовах. Комплекс силових вправ і вправ на прес допоможу вам досить швидко позбавитися від обридлого живота.

При цьому пам'ятайте, що фізичне навантаження на організм повинна включати різні види вправ. А тому крім силових вправ і вправ на прес, займіться плаванням, бігом або катання на велосипеді. Навіщо? Елементарно.

Потужна навантаження на м'язи впливає на організм таким чином, що він змушений виробляти речовини, потроху спалює підшкірний жир живота.

У тому випадку, якщо вам потрібно скинути всього кілька кілограмів - використовуйте велотренажер.

Як прибрати живіт чоловікові


Бувайте на свіжому повітрі

Пам'ятайте про те, що для того, щоб позбутися від жиру на животі, вам потрібно частіше бувати на свіжому повітрі. Сидяча робота на дому або в офісі, навіть у тому випадку, якщо ви будете виконувати вправи, навряд чи допоможуть вам схуднути.

Відмовтеся від пива

Досить часто великий живіт є результатом надмірного вживання пива, а тому, якщо ви належите до любителів цього пінного напою, знизьте обсяги його споживання.